Ankara Çıkışlı Konaklamalı İstanbul Saraylar Adalar Turu

İstanbul Turu 

Konaklamalı İstanbul Turu 

Ankara’dan İstanbul Adalar ve Saraylar Turu

Ankara Hareketli Konaklamalı 1 Gece 2 Gün İstanbul Saraylar Adalar Turu

28-29 Nisan 2018

Gidiş – Dönüş Ulaşım + 1 Gece Otelde Konaklama + 2 Sabah Kahvaltısı (1. Gün Çamlıca, 2. Gün Otelde) + Otelde 1. Gün Akşam Yemeği + 1. Gün Boğazda Tekne Turu + 2. Gün Adalar Vapur Ücretleri + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası + Rehberlik Dahil Sadece 275 TL

2 Kişilik Odada Kişi Başı Ulaşım Dahil 275 TL

Konaklama: TRYP WYNDHAM ISTANBUL Otel’de yapılacaktır.

Bilgi & Rezervasyon 
0532 725 89 52

1 Gece Konaklamalı İstanbul Adalar Saraylar Turu Programı:

Akşam saat 23:55’te Kızılay Avm Önü, 00:10 Armada Avm Önü, 00:20 Carrefoursa Avm Önü, 00:30 Optimum Avm Önündeki buluşmamızın ardından araç içi ikramlarımız ile neşeli yolculuğumuza başlıyoruz.

1.GÜN : DOLMABAHÇE SARAYI -TOPKAPI SARAYI – AYASOFYA MÜZESİ – YEREBATAN SARNICI – DİKLİTAŞ – SULTANAHMET CAMİİ

Sabah saatlerinde her tarafı tarih kültür kokan İstanbul’a varıyoruz. Sabah boğaz manzarası eşliğinde alacağımız kahvaltı sonrasında rehberimiz eşliğinde İstanbul gezimize başlıyoruz.
Hepsi birbirinden güzel ve tarihi olan tüm eserleriyle UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Tarihi Yarımada gezimize başlıyoruz. İlk olarak 19. yüzyıl ortalarında Sultan Abdülmecit tarafından Boğaziçi kıyısında inşa ettirilen Dolmabahçe Sarayı’nın iç dekorasyonuna 14 ton saf altın kullanıldı. Sarayı gezerken yağlıboya tablo koleksiyonunu, mabeyn salonunda yer alan dünyanın en büyük kristal avizelerinden birini ve kraliyet mücevherlerini görüyoruz. Daha sonra Hristiyanlık tarihinin en önemli yapıların birisi olan ve 961 yıl kilise olarak kullanılan, 1453 yılında Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’un fethiyle birlikte camiye çevirdiği ve 482 yıl cami olarak kullanılan ve en son Mustafa Kemal Atatürk’ün emriyle 1935 yılında müzeye çevrilen ve 79 yıldır müze olarak kullandığımız Ayasofya Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Yerebatan Sarnıcı gezimiz sonrasında Sultan Ahmet Meydanındaki 3500 yıllık bir tarihe sahip olan Dikilitaş’ı ve Eski Hipodrom Meydanı gezilerimizin ardından Sedefkâr Mehmet Ağa’nın muhteşem eseri“BlueMosque” olarak da bilinen Sultan Ahmet Camii’ni ziyaret ediyoruz. Öğlen yemeğimizin Sonrasında Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan ve Osmanlı Devleti’nin 380 yıl boyunca idare merkezi olarak kullanılan Topkapı Sarayı gezimizi tamamladıktan sonra Dolmabahçe sarayına doğru hareket ediyoruz. Dolmabahçe gezimizi de tamamladıktan sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

2.GÜN : HEYBELİADA – BÜYÜK ADA
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Bostancı vapur iskelesinden 09:15 Adalar vapuru ile Adalar Gezimize başlıyoruz. Yaklaşık 40 dakikalık bir vapur yolculuğu sonrası Heybeliada’ya varıyoruz. 1773’ten günümüze kadar gelmiş Eski Deniz Harp Okulu, İsmet İnönü Evi ve açık olması halinde Ruhban Okulu’nun görülmesi sonrasında Büyükada’ya hareket ediyoruz. Büyükada’da dileyen konuklarımız fayton ile ada turu yapılabilir, mevsim uygunsa yüzmek isteyen konuklarımız denize girebilir ya da sahilde Marmara manzarasına karşı çay içebilirler. Serbest zamanın ardından bostancıya dönüş için vapura geçiyoruz ve araçlarımıza geçerek Ankara’ya hareket ediyoruz. Araç içi ikramlarımız ve gerekli molamız sonra akşam saatlerinde Ankara’ya ulaşıyoruz.

Konaklamalı İstanbul Adalar Saraylar Turu Tarihleri:

28 – 29 Nisan 2018 ( 1 Gece 2 Gün ) ( KESİN KALKIŞLI )

* Farklı tarih ve grup rezervasyonlarınız için lütfen bize ulaşınız

Konaklamalı İstanbul Turu Fiyatları:

Gidiş – Dönüş Ulaşım + 1 Gece Otelde Konaklama + 2 Sabah Kahvaltısı (1. Gün Çamlıca, 2. Gün Otelde) + Otelde 1. Gün Akşam Yemeği + 1. Gün Boğazda Tekne Turu + 2. Gün Adalar Vapur Ücretleri + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası + Rehberlik Dahil Sadece 275 TL

2 Kişilik Odada Kişi Başı Ulaşım Dahil 275 TL

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
– Ankara’dan Gidiş Dönüş Ulaşım
– 1. Gün Boğaz’da Tekne Turu
– 2. Gün Adalar Vapur Ücretleri
– 1 Gece Otelde Konaklama (TRYP WYNDHAM ISTANBUL Otel)
– 1. Gün Çamlıca’da Sabah Kahvaltısı
– 1. Gün Otelde Akşam Yemeği
– 2. Gün Otelde Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
– Profesyonel Rehberlik Hizmeti
– Seyahat Sigortası
– Araç İçi İkramlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
– Öğle Yemekleri
– Müze ve Ören Yeri Girişleri
– Kişisel Harcamalar

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda