Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kapadokya Turu

Kapadokya Turu 

Konaklamalı Kapadokya Turu

Ankaradan Konaklamalı Kapadokya Turu

Hafta sonu 1 Gece 2 Gün Konaklamalı Kapadokya

Ankara’dan 1 Gece Konaklamalı Kapadokya Turu

12 – 13 Mayıs 2018

Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 Gece Otelde Konaklama + İlk Gün Araç içi sabah kahvaltısı + İkinci gün otelde açık büfe kahvaltı +  ilk gün otelde açık büfe akşam yemeği + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyehat Sigortası Dahil 250 TL

Konaklama Kapadokya Avrasya Otelde yapılacaktır.

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

Konaklamalı Kapadokya Turu Programı:

1 Gece 2 Gün Konaklamalı Kapadokya Turu Programı: 

Hareket Saati ve Yerleri: 

Gidiş Cumartesi Günü Sabah: 

07:10 Necatibey Caddesi
07:15 Milli Kütüphane
07:20 Taurus Avm

1. GÜN: Sabah saat  07:10 Necatibey Caddesi, 07:15 Milli Kütüphane, 07:20 Taurus Avm’den hareketle, Pers dilinde “Güzel atlar ülkesi”anlamına gelen Kapadokya yolculuğumuza başlıyoruz. Önce güzergamız üzerinde bulunan Tuz Gölüne gidiyoruz. Tuz gölünde vereceğimiz kısa gezme ve fotoğraf molasının akabinde Kapadokya’ya doğru yolculuğumuza devam edip Ihlara Vadisine ulaşıyoruz.  Ihlara Vadisi, Müthiş doğası, vadi içine oyulmuş kiliseleri, Melendiz Çayı’nın büyüleyici görüntüsüyle inanılmaz güzellikte bir atmosfere sahip. Vadide tam 380 basamak iniyor ve Ağaçaltı, Yılanlı gibi Kiliseleri görmek üzere vadiye iniyoruz.  Sonrasında yeraltı şehri gezimizi yapıp, öğle yemeği almak üzere restorana geçip açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz (Ekstra). Öğle yemeği sonrasında Kapadokya Bölgesi’nin panoramik olarak manzarasının izlenebildiği ve aynı zamanda şapkalı peri bacalarının en güzel örneklerine rastlayabileceğiniz Üç Güzeller Mevkiine gidiyoruz. İlk günkü turumuzu bölgenin doğal kaynaklarından olan onyx taşının işlendiği Onyx Taş Atölyesi ziyareti ile tamamlayarak akşam yemeğimizi almak yerleşmek üzere otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimizle ekstra ücretli etkinliğimiz olan Türk Gecesine gidiyoruz. Türk Gecesi sonrası tekrar otelimize geçip konaklıyoruz.

2. GÜN: Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımız sonrasında odalarımızı boşaltıp otelden ayrılıyoruz. Turumuzun ikinci gününe Göreme Açık Hava Müzesi ziyareti ile başlıyoruz. Göreme açık hava müzesinde kiliseler, yemekhaneler, mutfaklar, manastırlar ve yaşam alanları bulunuyor. Bunları ayrıcalıklı kılan kaya içine oyulmuş olmasıdır. Burada peri bacalarının arasında keyifli bir yürüyüş yapıp fotoğraflarımızı çektikten sonra, peri bacalarının şekillerinin bazı canlılara benzetilmesi nedeniyle adına Hayal Vadisi’de denilen Derbent Vadisini görüyoruz. Derbent Vadisini gördükten sonra Kapadokya’nın en büyük ve en uzun vadisi olan Güvercinlik Vadisi’nde fotoğraf molası veriyoruz. Güvercinlik vadisi gezisi sonrasında öğle yemeği için restoranımıza geçiyoruz (Ekstra). Öğle yemeğimiz sonrasında Avanos’a doğru gidiyoruz. Avanos’ta dileyen misafirlerimizin yapım deneme fırsatı bulabileceği çanak çömlek atölyesine gidiyoruz. Burada alışveriş yaparak çok güzel hediyeler alabilirsiniz. Programımızın tamamlanmasından sonra belirtilen saatte Ankara’ya dönüş için hareket ediyoruz. Araç içi ikramlar ve molamız sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya varıyoruz.

Dönüş Pazar Günü Akşam 
17:00 Kapadokya’dan Ankara’ya Hareket

Ankara’dan Konaklamalı Kapadokya Turu Tarihleri: 

12 – 13 Mayıs 2018 / 1 Gece 2 Gün Cumartesi – Pazar (KESİN KALKIŞLI)

Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 Gece Otelde Konaklama + İlk Gün Araç içi sabah kahvaltısı + İkinci gün otelde açık büfe kahvaltı +  ilk gün otelde açık büfe akşam yemeği + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyehat Sigortası Dahil 250 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş Dönüş Ulaşım
 • 1. Gün Araç İçi Sabah Kahvaltısı
 • 2. Gün Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı
 • 1. Gün Otelde Alınacak Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Acenta Refakati
 • Otelde 1 Gece Konaklama
 • Seyahat Sigortası
 • Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olamayanlar

 • Kişisel Harcamalar
 • Öğle Yemekleri ve yemeklerde alınan içecekler. ( Öğün başı 20-30 TL – Opsiyonel )
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri (Müzekart)
 • Balon Turu (125 Euro. Dönemsel olarak artış gösterebiliyor fiyat garantisi verilmemektedir. Opsiyonel)
 • Türk Gecesi 60 TL (Opsiyonel)

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda