İstanbul Çıkışlı Balkanlar Turu

Balkanlar Turu 

Otobüsle Balkanlar Turu

İstanbuldan Otobüsle Balkanlar Turu

İstanbul Çıkışlı Balkanlar Turu 2018

ANKARA’DAN OTOBÜS İLE 7 GECE 8 GÜNDÜZ BALKANLAR TURU

► 8 ÜLKE ► 5 BAŞKENT ► 24 ŞEHİR

YUNANİSTAN (1) ( İpsala, Dedeağaç, Gümülcine, İskeçe, Kavala, Selanik )

MAKEDONYA (1) (Üsküp, Teteova, Ohrid) – ARNAVUTLUK (1) (Elbasan, Tiran, İşkodra)

KARADAĞ ( Budva, Kotor ) – HIRVATİSTAN ( Dubrovnik )

BOSNA HERSEK (2) (Trebinje, Poçiteli, Blagaj, Mostar, Saraybosna)

SIRBİSTAN (1) (Novi Sad, Petrovaradin, Karlofça, Belgrad) – BULGARİSTAN (1) (Sofya, Plovdiv)

TÜM EKSTRA TURLAR DAHİL 470 EURO

➢ Gidiş – Dönüş Lüks Konforlu, Televizyonlu, Prizli, Otobüslerle Ulaşım DAHİL
➢ 8 Kahvaltı DAHİL (1. Gün Deniz Kıyısında Restaurantta)
➢ Otobüs İkramları DAHİL (Sıcak, Soğuk İçecekler, Kek, 
Meyve Çeşitleri)
➢ Şehirler Arası Tüm Transferler DAHİL
➢ Tüm Şehirlerin Giriş Ücreti DAHİL
➢ Kotor Eski- Şehir Giriş Ücreti DAHİL (Sadece Gidiyoruz.com’a Özel)
➢ Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti DAHİL (Bölgeye 
Hakim Boşnak Rehberimiz Eşliğinde)
➢ Tüm Sinir Geçiş Ücretleri DAHİL
➢ Folklor ve Müzik Eşliğinde Makedon Gecesi DAHİL
➢ Ohrid Tekne Turu DAHİL

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 725 89 52

İstanbul’dan Otobüsle Balkanlar Turu Programı:

 

1.GÜN | ANKARA – İSTANBUL – İPSALA (705 KM) :
7 gece 8 günlük, 8 günde 8 ülke 5 başkent ve 24 şehir göreceğimiz keyifli, bir o kadar da yorucu BALKANLAR TURUMUZ için saat 16:00’da Sıhhıye Atatürk Lisesi önünden hareket ediyoruz. Diğer duraklarımızda bekleyen misafirlerimizi alıyor ve 17.30’da Ankara’dan çıkıyoruz. Araç içi görevlimizin dağıtacağı çay, kahve, kek ve meyve ikramları eşliğinde yolculuğumuzu sürdürüyor; İstanbul, Silivri, Keşan kara yolunu takip ederek İpsala Sınır Kapısı’na devam ediyoruz.

2.GÜN | İPSALA – DEDEAĞAÇ – GÜMİLCİNE – İSKEÇE – KAVALA – SELANİK (354 KM) :
Gerekli molalarla İpsala sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Yunanistan’a giriş yapıyoruz. İlk olarak Dedeağaç’ta denize karşı kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı ardından Dedeağaç’da; Dimitriou Karaoli Caddesi ve Deniz Feneri’ni gördükten sonra Gümilcine yolunu takip ederek Yunanistan’ın en iyi korunmuş eski şehri olan İskeçe’ye varıyoruz. Profesyonel rehberimiz eşliğinde İskeçe turumuzda; Plateia Kendriki Meydanı, Saat Kulesi, Hagia Sofia Church (Ayasofya Kilisesi) göreceğimiz yerler arasındadır. İskeçe turu sonrasında Kavala’ya hareket. Kavala panoramik şehir turumuzda; Bizans Kalesi, Kavalalı Mehmet Ali Paşa Evi ve Heykeli, Pargalı İbrahim Paşa Camii (Saint Nicolas Kilisesi ), İmarethane, Su Kemerleri, Kıbrıs Caddesi, Belediye Binası göreceğimiz yerler arasındadır. Meşhur Kavala kurabiyesi alışverişimizi yaptıktan sonra Selanik’e hareket. Selanik’e varışımıza takiben Ulu Önder Atatürk’ün Evini ziyaret ediyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman. Yemeğin ardından panoramik şehir turumuzda; Selanik Kalesi, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Yunanistan’ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, E.Venezelo ile P.konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles ve Elefterios Meydanları göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama SELANİK’de. (HOTEL CAPSIS 4*)

3.GÜN | SELANİK – ÜSKÜP (237 KM) – TETOVA – OHRİD (179 KM) :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Vardar Nehrinin iki yakasına kurulan Üsküp‘e hareket. Makedonya’nın başkenti Üsküp’e varış. Şair Yahya Kemal Beyatlı’nın doğum yeri olan Üsküp’te panoramik tur esnasında göreceğimiz yerler arasında; Üsküp Kalesi, Mustafa Paşa Cami, Kurşunlu Han, Eski Çarşı, Fatih Sultan Mehmet döneminde Vardar Nehri üzerine inşa edilen Taş Köprü, Makedonya Meydanı, Rahibe Teresa Evi, Üsküp Şehir Kapısı, Davut Paşa Hamamı, Çifte Hamam, Osmanlı Bedesteni, Arasta Camii, Kapan Han bulunmaktadır. Öğle yemeği için serbest zaman. Sonrasında Tetova (Kalkandelen) şehrine hareket. Harabati Baba Bektaşi Tekkesi ve Alaca Camii ziyaretleri ardından Ohrid’e geçiyoruz. Göl kenarında bulunan otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme, Makedon Folklor Gösterisi veya Yunan Gecesi eşliğinde Akşam yemeği ve konaklama OHRİD’de. (HOTEL BELVEDERE 4*)

4.GÜN | OHRİD – ELBASAN – TİRAN – İŞKODRA (230 KM) : 
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası panoramik tur esnasında Ohrid’de; Aya Sofya Kilisesi, Kale, Osmanlı Mahallesi, Aziz Kirillos ve Metodios Anitı, Çınar Meydanı, Halveti Tekkesi, Eski Türk Konakları göreceğimiz yerler arasındadır. Ohrid Gölü tekne turu (ücrete dahil) ve çarşı gezileri sonrası dünyaca ünlü Ohrid İncisini alacağımız geleneksel atölyelerden birine gidiyoruz. Ardından 40 yıl boyunca Enver Hoca’nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar’ın dağlık ülkesi Arnavutluk’un başkenti Tiran’a hareket. Öğle yemeği molası sonrasında araç içi meyve ikramlarımızı yapıyoruz. Sonrasında Tiran’a varış. Tiran turumuz esnasında Ethem Bey Camii, Tarihi Saat Kulesi, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanını geziyoruz. Ardından Arnavutluk’taki son durağımız olan Karadağ ile Arnavutluk arasında sınır oluşturan İşkodra Gölü’nün güneydoğu ucuna kurulmuş İşkodra’ya geçiyoruz. Panoramik şehir turu sonrası otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme, Akşam yemeği ve Konaklama İŞKODRA’da. (HOTEL COLOSEO 4*)

5.GÜN | İŞKODRA – BUDVA – KOTOR – DUBROVNİK – TREBİNJE (232 KM) :Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Karadağ’a geçiyoruz. Bar ve Petrovac üzerinden son yıllarda Avrupa jet sosyetesinin uğrak yeri olan Kotor’a hareket. Yol güzergahımızda bakir bir koy üzerinde bulunan Stveti Stefan Adasını panoramik olarak tepeden seyir ve fotoğraf molası. Ardından Adriyatik sahillerindeki manzaralı yollar eşliğinde Budva’yı panoramik olarak gördükten sonra Kotor Körfezi’nin içinde yer alan Kotor’a varış. Kotor’da; profesyonel rehberimiz eşliğinde Eski Şehir, Aziz Tripun ve Nikola Kiliseleri, Tarihi Saat Kulesi gezileri sonrası öğle yemeği için serbest zaman. Daha sonra manzarası ile bizleri büyüleyecek keyifli bir yolculuk ardından Hırvatistan’a geçiyoruz. Uzun yıllar Venedik etkisinde kaldığı için İtalyan üslubu mimarisi ve şehir dokusuyla bünyesinde muhteşem bir tarih doğa sentezini barındıran Dubrovnik’e varış. Dubrovnik şehrinde ki turumuza öncelikle UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne dahil olan Eski Şehir Meydanı ile başlıyoruz. Şehrin Kule ve Surları, Azis Sahour Kliesesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic’in Heykeli, Tarihi Çeşme ve 14.yüzyıldan kalma Avrupa’nın halen aktif olan en eski eczanesine de ev sahipliği yapan Franciscan Katedrali, Rector Sarayı gezileri sonrasında Trebinje’ye hareket. Odalarımıza yerleşme, Akşam yemeği ve Konaklama TREBİNJE’de. (HOTEL LEOTAR 4*)

6.GÜN | TREBİNJE – POÇİTELİ – BLAGAJ – MOSTAR – SARAYBOSNA (273 KM) :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Mostar’a hareket. Yol güzergahımızdaki eski Osmanlı Köyü Poçitel’i ziyaret. Sonrasında Blagaj Bölgesini 1446 yılında hakimiyetine alan Osmanlı ordularının arasında bulunan akıncılar tarafından yapılan ve Bosna’nın ilk tekkesi olan Blagay’ı geziyoruz. Ardından Mostar’a geçiyoruz. Mostar şehrinde tarihi Mostar Köprüsü, Tarihi köşk, Mehmet Bey Camisi‘nden Mostar’ı seyir ve Karagöz Camisi‘ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Saraybosna’ya hareket. Öğle yemeği molası sonrasında yol boyunca muhteşem bir doğayla ünlü Neretva Nehri’ni takip ederek Saraybosna’ya varış. Şehir turumuzda; Baş Çarşı, Kurşunlu Medresesi, Kanuni Sultan Süleyman’ın halasının Oğlu Gazi Hüsrev Bey Camisi, Kütüphane, Saat kulesi, Katolik Katedrali, Fatih Sultan Mehmet’e hediye Edilen Hünkar (Fatihova) Camisi, Birinci Dünya Savaşı’nın çıktığı yer olarak bilinen Latin Köprüsü, Şehrin Koruyucusu Sönmeyen Ateş, Pazar Yeri Şehitliği, Osmanlı Kalesi ve Beyaz Tabyanın panoramik olarak görülmesi sonrasında Bosna’nın kurucusu Aliye İzzet Begoviç Anıt Mezarı ve Kovaçi Şehitliği’nin gezilmesi ardından otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme, açık büfe akşam yemeği ve konaklama SARAYBOSNA’da. (HOTEL HOLLYWOOD 4*)

7.GÜN | SARAYBOSNA – NOVİSAD – PETROVARADİN – KARLOFÇA – BELGRAD (365 KM) Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Sırbistan’ın Voyvodina Eyaleti’nin başkenti Novi Sad’a doğru hareket ediyoruz. Burada ilk durağımız Petro Varadin Kalesi olacak. Kısa bir yürüyüş ile gezeceğimiz kaleden muhteşem Novi Sad manzarasını izliyoruz. Daha sonra Novi Sad’ın merkezine hareket. Öğle yemeği için serbest zaman. Sonrasında Albert Einstein’ın da bir süre yaşadığı şehirde yapacağımız yürüyüş sırasında Özgürlük Meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Ardından 1699 yılında imzalanan Karlofça Anlaşması ile Osmanlı tarihinde de önemli bir yer tutan Karlofça (Sremski Karlovci) kasabasına hareket. Karlofça’da; Şehir Meclisi, Katolik Kilisesi, Dört Aslan Çeşmesi; Karlofça anlaşmasının imzalandığı tepedeki Barış Şapeli göreceğimiz önemli eserlerdir. Verilecek kısa molada Karlofça’nın meşhur ‘Bermet’ şaraplarından ve balından satın alabilirsiniz. Turumuz sonrasında Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a hareket. Kısa yolcuğumuz sonrasında Belgrad’a varış. Otelimize yerleşme, açık büfe kşam yemeği ve konaklama BELGRAD’da

8.GÜN | BELGRAD – SOFYA (395 KM) :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Belgrad‘ta Dedinje’de Josip Broz Tito’nun Mozolesi, Yeni Adalet Sarayı, Federal Parlamento, Terazije Caddesi, Ulusal Tiyatro, Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı (İstanbul Kapısı, Sokullu Mehmet Paşa Kapısı, Askeri Müze), Şehit Damat Ali Paşa Türbesini geziyoruz. Bayraklı Camii ve Meryem Ana Gül Kilisesini ziyaretin ardından Sava Katedrali’ni görüyoruz ve Sofya‘ya hareket. Öğle yemeği molası sonrasında yolculuğumuza devam ediyoruz. Akşam saatlerinde Sofya’ya varış. HOTEL BEST WESTERN EXPO 4* otele yerleşme, akşam yemeği ve konaklama otelde.

9.GÜN | SOFYA – PLOVDİV – İSTANBUL (567 KM) – ANKARA (450 KM) :
Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Sofya‘da St. Nedelya Kilisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Aleksander Nevski Katedrali, Başkanlık Sarayı, Parlamento Binası, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı, Arkeoloji Müzesi, Banya Başı Camii, Ulusal Tiyatro, Alexander Meydanı, Vitoşa Caddesi’ni gördükten sonra Plovdiv (Filibe)’e hareket. Öğle yemeği için vereceğimiz mola sonrasında Plovdiv’e varış. Avrupa’nın en eski şehirlerinden biri olan Plovdiv, Makedon, Trak ve Roma krallıkları döneminde tarihte hep farklı isimlerle yer almış, Osmanlı İmparatorluğu döneminde de Filibe ismini almıştır. Burada yapacağımız şehir turunda; Cuma Camii, Antik Stadyum, Drama Tiyatro ve Eski Plovdiv görülecek yerlerdir. Ardından Türkiye’ye hareket. Kapıkule sınır kapısından Türkiye’ye giriş. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Free shop’ta vereceğimiz serbest zaman ardından İstanbul’a hareket. Yol boyunca araç içi içecek, kek ve meyve ikramlarımız devam ediyor. İstanbul’a varışımıza takiben gerekli molalar sonrası gece saatlerinde Ankara’ya varış. Keyifli bir gezinin ardından bir başka Gidiyoruz.Com organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz…

ANKARA KALKIŞ NOKTALARIMIZ
16.00:Sıhhıye Atatürk Lisesi Önü
16.20:Milli Kütüphane Otobüs Durakları Önü
17.00:Bilkent Köprüsü Altı
17:15:Ümitköy Galleria Avm Önü
17:30:Eryaman Optimum Avm Karşısı
 
İSTANBUL KALKIŞ NOKTALARIMIZ
23:30 İstanbul Şişli 4.Levent Metro Durağı Önü ( İstanbul Sapphire Karşısı)
00:15 İstanbul Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

BALKANLAR TURU TARİHLERİ

7 Gece 8 Gündüz

14 TEMMUZ – 22 TEMMUZ 2018 (KESİN KALKIŞLI – SON YERLER)

18 AĞUSTOS – 26 AĞUSTOS 2018 (KESİN KALKIŞLI)

7 EYLÜL – 15 EYLÜL 2018 (KESİN KALKIŞLI)

 ERKEN REZERVASYON FIRSATLARIYLA 150 EURO ÖDEYEREK KAYDINIZI YAPTIRIN KALAN TUTARI TUR TARİHİNDEN 30 GÜN ÖNCESİNE KADAR ÖDEME ŞANSINI KAÇIRMAYIN

İki Kişilik Odada Kişi Başı

Tek Kişilik Oda

Odada Üçüncü Kişi

0-2 Yaş Çocuk

2 -12 yaş Çocuk

470,00 EURO

570,00 EURO

470,00 EURO

130,00 EURO

330,00 EUR

 

BANKA / TAKSİT SEÇENEKLERİ
2 -3 TAKSİT
4 -5 TAKSİT
6 TAKSİT
7 -8 TAKSİT
9 TAKSİT
BONUS KART 

470,00 EUR470,00 EUR470,00 EUR494,00 EUR517,00 EUR
WORLD KART470,00 EUR470,00 EUR470,00 EUR494,00 EUR517,00 EUR
MAKSİMUM KART485,00 EUR495,00 EUR505,00 EUR520,00 EUR545,00 EUR
AXESS KART485,00 EUR495,00 EUR505,00 EUR520,00 EUR545,00 EUR

                              PAKET FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER

          Gidiş – Dönüş Lüks Konforlu, Televizyonlu, Prizli, Otobüslerle Ulaşım DAHİL

(2016-2017- 2018 MODEL OTOBÜSLER)

          8 Kahvaltı DAHİL (1. Gün Deniz Kıyısında Restaurantta)

          7 Akşam Yemeği DAHİL

          Belirtilen Otellerde 7 gece 8 gün Konaklama DAHİL

          Otobüs İkramları DAHİL (Sıcak, Soğuk İçecekler, Kek, Meyve Çeşitleri)

          Şehirler Arası Tüm Transferler Dahil

           Tüm Şehirlerin Giriş Ücreti DAHİL

           Kotor Eski- Şehir Giriş Ücreti DAHİL  Gidiyoruz.com’a Özel)

          Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti DAHİL (Bölgeye Hakim Boşnak Rehberimiz Eşliğinde)

          Tüm Sinir Geçiş Ücretleri DAHİL

           Folklor ve Müzik Eşliğinde Makedon Gecesi DAHİL

           Ohrid Tekne Turu DAHİL

           Tuna ve Sava Nehirleri Tekne Turu DAHİL

          Saraybosna Savaş Müzesi Turu DAHİL (Gidiyoruz.com’a Özel)

          Blagay Turu DAHİL

          Selanik ve  Atatürk Evi Girişi DAHİL

  ➢       Gidiyoruz.com ‘A OZEL NOVİSAD, PETROVARADİN, KARLOFÇA TURLARI DAHİL

Novisad : Tuna Nehri Kıyısında Viyana’yı Andıran Sevimli ve Güzel Bir Kent

Petrovaradin : Osmanlı – Sırp Savaşının Yapıldığı Şehir. Osmanlı’dan kalma kaleyi görme fırsatı!!!

    Karlofça : Tarihte Büyük Öneme Sahip Karlofça Aynı Zamanda Bermet Şaraplarıyla da Ünlü

          Yeşil Pasaporta VİZE Yok !

          Dubrovnik Turu Dahil

          Ekstra Tur YOK ! Tüm Turlar Dahil !..

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Tüm Şahsi Harcamalar
*Öğle Yemekleri
*Yemeklerde Alınan İçecekler
*Yurt Dışı Çıkış Harcı (15 TL)
*Vize Ücreti (125 €) – Yeşil Pasaporta Vize Yok.

Balkanlar Turu Sık Sorulan Sorular

– Turlarınız kesin kalkışlı mı son dakika iptal olur mu?
Turlarımız Kesin Kalkışlı. Darbe Afet vb. unsurlar olmadığı sürece iptal olmaz.

– Tur araçları boyu modeli nedir?
Araçlarımız büyük boy otobüs olup 2016-2017-2018 modelli lüks otobüslerdir.

– Turunuza nerelerden katılabilirsiniz.
Turumuz ilk olarak Ankara’dan hareket ediyor. Bunun dışında İstanbul, Sakarya ve Düzce’den dahil olabilirsiniz.

– Sizi diğer Balkan Turlarından ayıran en önemli özellikler nedir ?
Ekstra turlara bize ücret ödemezsiniz.
Ve sadece bizimle NOVİSAD, PETROVARADİN, KARLOFÇA TURLARI DAHİL şekilde gezersiniz.

– Tura katıldıktan sonra ekstra ne harcarım ?
Tur pakemize ekstra turlar dahildir. Öğle yemekleri ve şahsi harcamalarınız dışında bir harcamanız olmaz
Öğle yemekleri ise tercihinize göre 7-20 Euro arası harcamanız olabilir. Orta segment öğle yemeği tercih ederseniz ortalama 10 Euro civarı olur.

– Daha önce Balkanlar Turuna gittim, her akşam aynı yemeği yedim sizde de öyle mi ?
Akşam yemeği menülerimiz şimdiden bellidir. Buyrun inceleyebilirsiniz

Ø Selanik: Lokal Restaurant (Çorba – Salata – Tavuk Izgara – Tatlı)

Ø Ohrid: Lokal Restaurant (Soğuk Meze Tabağı – Ohrid Alabaliğı – Tatlı)

Ø Iskodra: Otel Restoran (Çorba – Salata – Köfte )

Ø Trebinje: Otel Restoran (Çorba – Salata – Levrek Balığı – Tatlı)

Ø Saraybosna: Otel Restoran (Açık Büfe)

Ø Belgrad: Otel Restoran (Açık Büfe)

Ø Sofya: Lokal Restaurant (Salata – Köfte – Tatlı)

– Yeşil pasaportum yok ? Vize işlemlerine ne zaman başlıyoruz
Vize işlemleri tur tarihinden ortalama 1,5 ay önce başlıyor. Örneğin Temmuz turumuz için 1 Haziran’da işlemlerine başlayacağız

– Pasaport sürem ne kadar olmalı ?
Minumum 6 ay geçerli pasaportunuz olmalı

– Yerimi kesin olarak ayırtmak için ne yapmalıyım ?
İsterseniz komple ödemenizi yaparak yerinizi kesin olarak ayırabileceğiniz gibi dilerseniz 150 Euro kaparo verip geri kalan tutarı tur tarihinden en geç 30 gün kala tamamlayabilirsiniz.

– Kredi kartı ile ödeme imkanımız var mı ?
Anlaşmalı olduğumuz kartlar; Bonus – World – Axess – Maxsimum kartlar.
Bonus ve World kart için VADE FARKSIZ Tek çekim ve ya 6 Taksite kadar çekim yapabiliyoruz. Bu kartlara 7-8 taksit isterseniz 25 Euro, 9 taksit istersen 47 euro vade farkı çıkıyor.
Axess ve Maxsimum kartlar için vade farkı uygulanmaktadır. 2-3 taksit 15 euro, 4-5 taksit 25 euro, 6 taksit 35 euro, 7-8 taksit 50 euro, 9 taksit 75 euro vade farkı çıkıyor.

– Son kayıt tarihi nedir ?
Son kayıt tarihi bulunmamaktadır. Ancak turlarımıza çok talep olduğundan bir an önce yerinizi ayırmanızda fayda var.

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

MENU
Hemen Ara
Ulaşım