İstanbul Çıkışlı Günübirlik Yedigöller Turu

Yedigöller Turu 

Günübirlik Yedigöller Turu 

İstanbuldan Yedigöller Turu

İstanbul Çıkışlı Günübirlik Yedigöller Turu 

Gidiş – Dönüş Ulaşım + Araç içi kahvaltı paketi + Öğle Yemeği (mangal) + Yedigöller Milli Parkı giriş ücreti + Rehberlik + Araç içi ikramlar dahil 125 TL

* Araç içi kahvaltı içeriği: Sandviç +  içecek 

* Öğle yemeği içeriği: (Mangal’da köfte tavuk sucuk, salata ve içecek)  

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

İstanbul’dan Günübirlik Yedigöller Turu Programı

Araç Kalkış Noktaları

06.00 – İncirli (Dilek Pastanesi Önü)
06.20 – Mecidiyeköy (İETT Durakları)
06.45 – Kadıköy (Evlendirme Dairesi Önü)
07.00 – Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
07:30 – Gebze Mc Donald’s

İstanbul’dan ilgili duraklardan hareket ile yolculugumuza başlıyoruz. Sabah Araç içerisinde aldığımız kahvaltı paketi şeklinde Yedigöllere hareket ediyoruz. Yedigöller Mili Parkı, irili ufaklı yedi gölden oluşuyor. Vadi önünün heyelanlarla kapanması ile oluşan göller, Sazlıgöl, İncegöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl ve Seringöl isimleri ile anılıyor. Göllerin çevresi kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, dişbudak, karaağaç, ıhlamur gibi geniş yapraklı ağaçlarla ve karaçam, sarıçam, köknar gibi iğne yapraklı ağaçlarla kaplı. Özellikle sonbahar günlerinde sarıdan kızıl tonlara kadar her türlü renge bürünen kayınlar ve diğer geniş yapraklı ağaçlar seyrine doyum olmayan görüntüleri özellikle fotoğraf meraklıları için güzel kareler sunuyor.

Orman içi parkurlarda yaklaşık 2-3 saat devam edecek olan yürüyüşümüze başlıyoruz. Parkur boyunca uygun noktalarda molalar vererek fotoğraf çekmek isteyenler için zaman verip Öğle yemeğinde geçiyoruz. Öğle Yemeğimiz Izgara seklinde olup (Sucuk,köfte,tavuk,içecek) oluşmaktadır. Yemek sonrası Büyük gölçevresi, Seringöl, eski Alabalık üretme alanı, Deringöl, Şelale, Gülenkayalar’ı geziyoruz ve misafirlerimize serbest zaman verip daha sonra toplanarak Milli Parka veda edip dönüşe doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Yedigöller vadisini kuş bakışı gören manzara noktalarında kısa fotoğraf molaları veriyoruz. Uygun hava yol şartlarında saat 22.30 gibi İstanbul’dayız. Bir başka Turda buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz.

Günübirlik Yedigöller Turları Tarihleri 

15 Haziran 2018 Cuma (Bayram Tatili)
16 Haziran 2018 Cumartesi (Bayram Tatili)

* Farklı tarih ve grup rezervasyonlarınız için lütfen bize ulaşınız

Gidiş – Dönüş Ulaşım + Araç içi kahvaltı paketi + Öğle Yemeği (mangal) + Yedigöller Milli Parkı giriş ücreti + Rehberlik + Araç içi ikramlar dahil 125 TL

Ücrete Dahil Hizmetler:
– Gidiş – Dönüş Ulaşım
– Araç İçi Kahvatı Paketi (Sandviç+Kek+Kraker+İçecek)
– Öğle Yemeği Mangal (Tavuk-Sucuk-Köfte + Meşrubat)
– Milli Park Giriş Ücreti
– Rehberlik Hizmeti
– Gezilecek Görülecek Yerler
 Hepsi dahil 125 TL 

Ücrete Dahil Olmayanlar:

*Tüm Şahsi Harcamalar

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz bazı Yedigöller turlarımızdan kareler: