Ankara Çıkışlı Konaklamalı Çanakkale Turu

Çanakkale Turu 

Ankara’dan Konaklamalı Çanakkale Turu

Ankara Hareketli Konaklamalı 1 Gece  2 Gün Çanakkale Turu

20 – 21 Nisan 2019 (Kum Otel konaklamalı)
27 – 28 Nisan 2019 (Kum Otel konaklamalı)

19 Nisan Cuma ve 26 Nisan Cuma akşamı Ankara’dan hareket olacaktır.

Ankara’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 Gece Otelde Konaklama + 2 Sabah kahvaltısı (1. Eceabat’da 2.’si Otelde Açık Büfe) + Otelde 1 akşam yemeği + Çanakkale – Eceabat / Gelibolu – Lapseki Vapur Geçiş Ücreti + Tüm çevre gezileri + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyehat Sigortası Dahil 340 TL

2 Kişilik Odada Kişi Başı Ulaşım Dahil 340 TL

Bilgi & Rezervasyon 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

1 Gece 2 Gün Konaklamalı Çanakkale Turu Programı: 

Ankara’dan belirlene noktalardan Cuma Akşam saat 21:30’da hareketle seyahatimiz başlıyoruz.

Hareket Noktaları
21.30 : Necatibey Caddesi
21.45 : Bahçelievler Milli Kütüphane
21.50 : Armada Avm Önü
22.00 : Cepa Avm Önü

1. GÜN: Araç içi alacağımız ikramlar ve yol üzerinde vereceğimiz molalar akabinde sabah erken saatlerde Çanakkale’ye varıyoruz. Feribota binip ilk güzergahımız olan Eceabat’a gidiyoruz. Eceabat’da alacağımız sabah kahvaltımız sonrasında rehberimiz eşliğinde Gelibolu Yarımadasını geziyoruz.

Rumeli Mecidiye Tabyası ve Şehit Onbaşı Heykeli, Şahindere Sargıyeri Şehitliği (Gerçek Şehitlik), Kilitbahir Kalesi ve Namazgah Tabyası, Morfo Koyu Fransız Mezarlığı, Çanakkale Şehitleri Abidesi, Ertuğrul Tabyası Yahya Çavuş Şehitliği, Alçıtepe Salim Mutlu Özel Savaş Müzesi gezileri ardından öğle yemeğimiz için gerekli yönlendirmeleri yaparak serbest zaman veriyoruz.

Öğle yemeği sonrasında gezimizin ikinci bölümünde Kanlısırt Avustralya Anıtı ve Siperler ve Anzac Koyu Tören Alanı, Kabatepe Müzesi, Bomba sırtı 57. Alay Şehitliği ve son olarak da Conkbayırı geziliyor ve ardından konaklama için Çanakkale Kepez’de bulunan otelimize geçiyoruz. Otelde akşam yemeğimizi alıyoruz ve konaklıyoruz.

Konaklama: Çanakkale’de Kum Otel

 2. GÜN: Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrası eşyalarımızı alıp odaları boşaltıp otelden ayrılıyoruz. Çanakkale Turumuzun ikinci günü Fatih Sultan Mehmet’in yaptırmış olduğu Çimenlik Kalesi (Deniz Müzesi) gezisi ile başlıyor. Burada savaştan kalan objeleri görüyor, bir askerimizin canlandırdığı Cephede Bir gün tiyatrosu ve Nusrat Mayın Gemimizin mayınları döşeyişinin canlandırıldığı gösteriyi izliyoruz. Gösteri sonrasında dışarıda kale duvarına patlamadan saplanmış duran 450 kiloluk 35’ lik top mermisini göreceğiz. Nusrat Mayın Gemisi ve savaşta batmış olan Alman Denizaltısının kalıntılarını gezdikten sonra Aynalı Çarşı’ya doğru yola çıkıyoruz. Aynalı Çarşı gezildikten sonra öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeği sonrasında Troya Antik Kenti’ne doğru hareket ediyoruz. Troya Antik Kent gezimize yani 5000 yıllık tarihe sahip şehri, bizi bütün haşmetiyle karşılayan destana uygun yapılmış tahta atı görerek başlıyoruz. Kutsal Alan – Odeon, Rampalı kapı, Athena Tapınağı, Katmanlar, Hamam, Troia Surları ve Doğu Kapısı, Güney kapısını geziyoruz. Ardından Assos’a geçiyoruz ve Behramkale, Assos Antik Kenti Akropolüne çıkıyoruz. Zeus Altarını gördükten sonra, Athena Tapınağı basamaklarında dinlenip Midilli adası manzarasını izliyor ve gezilerimiz tamamlanıyor. Akabinde kısa bir fotoğraf molası verip Çanakkale’de bize ayrılan sürenin sonuna gelip Çanakkale’den ayrılıp Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Araç içi ikramlar ve molalar sonrasında Çanakkale turumuzu bitirmiş olup Ankara’ya varıyoruz. Yol durumuna bağlı olmakla beraber Ankara’ya varış saatimiz ortalama 00:00 civarlarıdır. Bir sonraki gezimizde görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Konaklamalı Çanakkale Turu Tarihleri:

(İlk yazılı günlerden bir gün önce Cuma Akşam Ankara’dan hareketli)

20 – 21 Nisan 2019 (Kum Otel konaklamalı)
27 – 28 Nisan 2019 (Kum Otel konaklamalı)
14 – 15 Eylül 2019

Farklı tarih ve grup rezervasyonlarınız için lütfen bize ulaşınız

Konaklamalı Çanakkale Turu Fiyatları:

Ankara’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 Gece Otelde Konaklama + 2 Sabah kahvaltısı (1. Eceabat’da 2.’si Otelde Açık Büfe) + Otelde 1 akşam yemeği + Çanakkale – Eceabat / Gelibolu – Lapseki Vapur Geçiş Ücreti + Tüm çevre gezileri + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyehat Sigortası Dahil 340 TL

2 Kişilik Odada Kişi Başı Ulaşım Dahil 340 TL

5-12 Yaş 300 TL

0-4 Yaş ( 2 yetişkin yanında ücretsiz konaklama, koltuk istenirse 200 TL )

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ :

* Ankara’dan Gidiş – Dönüş ile ulaşım.
* Ulaşım esnasında (sıcak-soğuk içecek, kek ikramlarımız
* 1 Gece Çanakkale Kum Otel, Assos Eden Garden Otel vb de konaklamar
* 2 Sabah kahvaltısı (1.’si Eceabat’da, 2. si Otelde Açık Büfe)
* 1 Otel’de akşam yemeği
* Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
* Çanakkale-Eceabat/ Gelibolu-Lapseki Vapur Geçiş Ücreti
* 1618 Sayılı Yasaya Uygun Seyahat Sigortası
* Profesyonel Rehberlik Hizmetleri ve Acente Refakati

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

* Kişisel Harcamalar
* Müze ve ören yeri giriş ücretleri
* Öğle yemekleri

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

MENU
WhatsApp chat
Hemen Ara
Ulaşım