İstanbul Çıkışlı Ayder Kardan Adam Festivali Turu

Ayder Kardan Adam Festivali Turu

İstanbul Çıkışlı 2 Gece 3 Gün Ayder Kardan Adam Festivali Turu

Yayla Konaklamalı! 23 – 26 Ocak 2020 / 2 Gece 3 Gün

İstanbul’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 2 Gece Otelde Konaklama + Otelde 2 sabah kahvaltısı +  Otelde 2 akşam yemeği + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 649 TL

Fiyatlar talebinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir.

Tek konaklama farkı kişi başı 200 TL

Konaklama: Kervansaray Hotel- Ayder Yaylası

Görülecek yerler: 
•Fırtına Deresi
•Çamlıhemşin
•Ayder Yaylası
•Çinçiva
•Zilkale (ekstra)
•Palovit Şelalesi (ekstra)

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52 

2020 Ayder Kardan Adam Festivali Turu Programı:

Konaklama Oteli: Kervansaray Hotel- Ayder Yaylası

İstanbul’dan 23 Ocak araç kalkış noktaları:

16.00 – İncirli Dilek Pastahanesi Önü ( Metrobüs Durağı )
16.30 – Mecidiyeköy Meydanı (Mado & Simit Sarayı)
17.00 – Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü
17.45 – Kartal Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
18.15 – Çayırova McDonald’s Önü
18:30 – İzmit Halkevi Durağı
(Saatler yol ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir.)

belirtilen noktalardan hareketle Ayder Kardan Adam Festivali Turumuza başlıyoruz

1. GÜN Fırtına Deresi – Çamlıhemşin – Ayder Yaylası

Belirtilen hareket noktalarından siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Öğle saatlerinde ilk durağımız olan Fırtına Vadisi, yöresel öğle yemeğimizi aldıktan sonra (ekstra) Ayder Yaylasına geçerek otelimize yerleşiyoruz. Otelimize yerleştikten sonra serbest zamanımız olacaktır. İlk günümüzü bu şekilde değerlendirerek dilediğiniz gibi gezebilir alışveriş yapabilir fotoğraf çekilebilirsiniz. Akşam yemeğimiz Otelde Açık Büfe Olarak alınacaktır.

Konaklama: Kervansaray Hotel – Ayder Yaylası

2. GÜN Ayder Yaylası Festival Alanı

Erken saatler de alacağımız sabah kahvaltısından sonra kar üzerinde Gelin Tülü Şelalesi ve Kalegon mevkiine kadar yürüyüş yapıyor ve öğlen saatlerine kadar festival alanında zaman geçiriyoruz, Kardan Adam Şenlik alanına dilerseniz düzenlenecek yarışlara katılabilir, kar üstünde horon oynayabilir, yöresel sanatçıların yer alacağı konserlere eşlik edebilir yada şambreller ile kayabilirsiniz. Dilerseniz tüm yorgunluğunuzu kaplıca da atabilirsiniz. Öğle yemeği serbest alınacak olup akşam yemeği oteldedir. Mangalda sucuk, köfte, tavuk şeklindedir.

Konaklama: Kervansaray Hotel – Ayder Yaylası

3. GÜN Ayder Yaylası – Fırtına Deresi – Çinçiva Köyü

Erken saatler de alacağımız sabah kahvaltısından sonra öğlen saatlerine kadar festival alanında zaman geçiriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Çamlıhemşin’e ulaşıyor vadi boyunca kar altındaki konakları ve köyleri seyrediyoruz. Şenyuva (Çinçiva) Köyü ve tarihi Kemer Köprüsünü görüp Zilkale ve Palovit şelalesini fotoğrafladıktan sonra ( Ekstra ) İstanbul’a hareket ederek gezimizi noktalıyoruz.

2020 Ayder Kardan Adam Festivali Turu Tarihi:

23 – 26 Ocak 2020 / 2 Gece 3 Gün

23 Ocak Öğleden sonra İstanbul’dan hareket

26 Ocak akşama doğru bölgeden ayrılış ve İstanbul’a dönüş, sabaha karşı İstanbul’a varış

2020 Ayder Kardan Adam Festivali Turu Fiyatları:

İstanbul’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 2 Gece Otelde Konaklama + Otelde 2 sabah kahvaltısı +  Otelde 2 akşam yemeği + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 649 TL

Fiyatlar talebinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir.

Tek konaklama farkı kişi başı 200 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• İstanbul’dan Gidiş Dönüş Ulaşım
• Otelde 2 Gece Konaklama
• Otelde Alınacak 2 Sabah Kahvaltısı
• Otelde Alınacak 2 Akşam Yemeği
• Profesyonel Rehberlik Hizmeti
• Acente Refakati
• Seyahat Sigortası
• Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olamayanlar (İsteğe bağlı)

• İlk Sabah Kahvaltısı
• Kişisel Harcamalar
• Ekstra Aktiviteler
• Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
• Öğle Yemekleri
• Zilkale ve Palovit Şelalesi

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52
Acente: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Hasanpaşa Kadıköy / İstanbul

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Bilgilendirmeler:

Tur araçlarında kesinlikle koltuk numarası veya ön – arka tarafta oturma sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tarafımızdan kayıt sırasına göre oturma planı yapılır ve tur günü misafirler kendilerine ayrılan koltuklarda oturur.
 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
 
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
 
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
 
Günübirlik veya konaklamalı turlarımızda; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.  Acentemiz tarafından yapılan iptallerde misafir dilerse ANINDA iadesini alabilir ya da hakkını başka bir turda kullanabilir. Asgari Katılımcı Sayısı 15 Kişi dir.
 
Günübirlik turlardan ödeme yapıldıktan sonra tur kalkış tarihine 3 gün veya daha az bir süre kaldığında yapılan iptal, erteleme,tarih değişikliği taleplerinizde ücretiniz iade edilememektedir. Son güne kadar sadece isim değişikliği yapabilirsiniz.
 
Konaklamalı turlarda tur kalkış tarihine 15-30 gün arası kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde toplam tur ücretinin %50 si iade edilmektedir. 15 gün veya daha az süre kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde ödemeniz iade edilememektedir. Tur kalkış tarihine 3 gün kalana kadar sadece isim değişikliği yapılabilmektedir.
 
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Gidiyoruz.com kesinlikle sorumlu değildir.
 
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
 
TAVSİYELER
 
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
 
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
 
REZERVASYON DETAYLARI
 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Gidiyoruz.com sorumlu değildir.
 
Rezervasyon esnasında gelecek tüm kişilerin İsim Soyisim, Telefon, T.C Kimlik numaranızı ve tur aracına biniş noktanızı eksiksiz tarafımıza belirtiniz.
 
KULLANILACAK ARAÇLAR
 
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
 
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner, 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan, 18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.
Hemen Ara
Ulaşım
MENU