İstanbul Çıkışlı Günübirlik Maşukiye Sapanca Abant Turu

Maşukiye Sapanca Abant Turu 

İstanbuldan Maşukiye Sapanca Abant Turu

Gidiş – Dönüş Ulaşım + Maşukiye’de Köy Kahvaltısı + Abant’da Mangal Öğle Yemeği + Abant Milli Park Giriş Ücreti + Rehberlik dahil 149 TL

HER PAZAR KALKIŞLI

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

İstanbul Çıkışlı Günübirlik Maşukiye Sapanca Abant Turu Tarihleri 

Araç Kalkış Noktaları

06:00 İncirli – Dilek Pastanesi Önü
06:30 Mecidiyeköy – İETT Durakları Önü
07:00 Kadıköy – Evlendirme Dairesi Önü
07:30 Kartal Köprüsü Altı (Ankara Yönü)

Belirtilen saat ve yerlerden siz değerli misafirlerimizi alıp keyifli bir gün geçirmek için Maşukiye Sapanca Abant Turumuza başlıyoruz. Gezimizin ilk durağı Maşukiye oluyor. Maşukiye, Samanlı Dağı Kartepe eteklerinde yer almakta olup, ormandan akıp gelen yayla derenin oluşturduğu çağlayanlar üzerine kurulmuş piknik alanları, çiftlikler, restoranlar, seyir terasları ve pınarlar arasında huzur bölgesidir. Maşukiye doğa ile baş başa kalmak için ideal bir bölgedir. Haftanın yorgunluğunu atmak için orman içinde dolaşabilir su ve kuş sesleri içinde huzur bulabilirsiniz. Maşukiye’ye gider gitmez sizler için özenle hazırlanmış restoranda serpme köy kahvaltımızı alıyoruz ve güne dinç bir şekilde başlıyoruz. Kahvaltı sonrası verilecek serbest zamanda dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilirler. Dileyen misafirlerimizde ekstra ücretli aktivite olan Zipline yapabilir ya da ATV kiralayabilirler.

Maşukiye’den sonra gezimizin ikinci durağı olan Sapanca’ya doğru hareket ediyoruz. Sapanca gölü kenarında keyifli bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz ve harika fotoğraflar çekerek turumuza devam ediyoruz. Göl gezisi sonrasında serbest zamanımız oluyor. Serbest zamanda yöresel alışverişler yapabileceğiniz gibi göl kenarı cafelerde oturarak bir şeyler içebilirsiniz.

Sapanca’dan sonra gezimizin üçüncü ve son durağı olan Abant Gölü Milli Parkına doğru gidiyoruz. Rehberimizin belirlediği alan ve saatte öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinde sınırsız ekmek arası köfte veya sucuk seçenekleri bulunmaktadır.  Yemek sonrası dileyen misafirlerimiz göl etrafında yürüyüş yapabilirler, faytona binebilirler, köy pazarında alışveriş yapabilirler. Abant Gölünde geçireceğimiz keyifli saatler sonrasında ortalama 16:30-17:00 civarları belirtilen noktada buluşup İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Abant’dan çıkış saatimiz ve yol durumuna bağlı olmakla beraber dönüş yolu ortalama 4 saat civarı sürmektedir. İstanbul’da yine belirtilen duraklarda siz değerli misafirlerimizi bırakıyor ve başka bir turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Günübirlik Maşukiye Sapanca Abant Turu Tarihleri 

8 Temmuz 2018 Pazar
15 Temmuz 2018 Pazar
22 Temmuz 2018 Pazar
29 Temmuz 2018 Pazar

5 Ağustos 2018 Pazar
12 Ağustos 2018 Pazar
19 Ağustos 2018 Pazar

* Farklı tarih ve grup rezervasyonlarınız için lütfen bize ulaşınız

Gidiş – Dönüş Ulaşım + Maşukiye’de Köy Kahvaltısı + Abant’da Mangal Öğle Yemeği + Abant Milli Park Giriş Ücreti + Rehberlik dahil 149 TL

Ücrete Dahil Hizmetler:

* Gidiş – Dönüş Ulaşım
Maşukiye’de Köy Kahvaltısı
* Abant’da Öğle Yemeği (Sınırsız Mangal ekmek arası köfte ve sucuk + içecek)
* Abant Milli Park Giriş Ücreti
* Rehberlik Hizmeti
Hepsi dahil 149 TL

Ücrete Dahil Olmayanlar:

* Tüm Şahsi Harcamalar
* Atv, Zipline, Fayton vb etkinlikler
(ATV Safari Tek kişi 60 TL – Çift kişi 80 TL, Zipline tek kişi 15 TL)

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Hemen Ara
Ulaşım