Hakkımızda

Gidiyoruz.Com olarak turizm sektöründe uzun yıllardır, yurt içinden gelen talepler doğrultusunda seyahat sektöründe güvenilir bir marka olma hedefiyle yola çıktık. 12 yıldır Türkiye’nin bir çok bölgesine tur düzenlemeye katkıda bulunan ekibimiz güler yüzlü, deneyimli genç ve dinamik kadromuz ile ticari faaliyetimize başladığımız günden beri, günümüzün sürekli gelişen ve yenilenen seyahat sektöründe en ekonomik fiyat ve maksimum kaliteyi garanti ederek faaliyetlerimize her gün yeni ürünler ve tecrübeler katarak devam etmekteyiz.

Amacımız size Türkiye hakkındaki her türlü bilgiyi sizlere sunmak, bölgeleri tanıtmak ve turlarımıza katılarak veya istediğiniz bölgede otelinizi ayarlayarak tatil yapma keyfini size sunmaktır. Aynı zamanda tüm dünya için uçak bilet kesimi, toplantı, seminer ve organizasyon hizmetlerimizle de sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Bizimle iletişim kısmındaki bilgiler aracılığıyla görüşebilir, aklınıza takılan sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflar için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/gidiyoruz/photos/?tab=albums

Gidiyoruz.Com  TURSAB BELGE NO: 5817 

Tur Otel Tatil Bilet ve Organizasyonlarınız için iletişim:

Ankara: 0532 797 18 47 – 0312 427 7 333 – Kızılay

İstanbul: 0532 725 89 52 Kadıköy / Bakırköy

www.facebook.com/gidiyoruz
www.instagram.com/gidiyoruz

Tur ve Otel
Misafir
Değerlendirme

Gidiyoruz.com yorumlar

ve daha yüzlerce teşekkür.. İyi ki varsınız, biz sizlerle varız! Hala ailemize katılmadıysanız, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Ulaşım
MENU