Kartepe Turları

İstanbul'dan Kartepe Turları

Kartepe Ormanya Maşukiye Turu

İstanbul Çıkışlı Günübirlik Kartepe Cam Teras Ormanya Maşukiye Turu

Her Cumartesi ve Pazar İstanbul Hareketli 3’ü bir arada harika bir Tur! Gidiş – Dönüş Ulaşım + Serpme Kahvaltı + Araç İçi su ikramı + Rehberlik Hizmeti + Milli Park Giriş Ücreti Dahil 350 TL.

Kartepe Turu

Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Sapanca Turu

Ankara’dan Hareketli 1 Gece 2 Gün 5* Otel Konaklamalı Kartepe Ormanya Maşukiye Sapanca Turu! Sınırlı Kontenjan

kartepe turları

İstanbul Çıkışlı Konaklamalı Kartepe Turu

2022 kayak sezonu boyunca İstanbul Çıkışlı Konaklamalı Kartepe Turları HER GÜN kalkışlı 1-2-3-4-5-6-7 gece konaklama seçenekleriyle sizlerle. Üstelik kişi başı 479 TL’den itibaren

Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Turu

İstanbul Çıkışlı Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Turu

İstanbul’dan Her Cumartesi sabah Hareketli; Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 Gece Otel Konaklaması + Otelde Alınacak 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı + Otelde Alınacak 1 Akşam Yemeği + Rehberlik Hizmeti + Seyahat Sigortası + Otopark Ücretleri + Milli Park Giriş Ücreti hepsi dahil kişi başı 399 TL

Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Turu

Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Turu

Ankara’dan Cumartesi sabah Hareketli; Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 Gece Otel Konaklaması + Otelde Alınacak 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı + Otelde Alınacak 1 Akşam Yemeği + Rehberlik Hizmeti + Seyahat Sigortası + Otopark Ücretleri + Milli Park Giriş Ücreti hepsi dahil kişi başı 550 TL

Kartepe Turu

İstanbul Çıkışlı Günübirlik Kartepe Turu

HER GÜN KALKIŞLI! Gidiş – Dönüş Ulaşım + Araç İçi Kahvaltı Paketi + Araç İçi İkramlar + Rehberlik Hizmeti + Otopark Ücretleri + Milli Park Giriş Ücreti Dahil 149 TL.

Kartepe Turu

İstanbul Çıkışlı Günübirlik Kartepe Maşukiye Turu

HER GÜN HAREKETLİ Günübirlik Kartepe ve Maşukiye ikisi bir arada! Gidiş – Dönüş Ulaşım + Araç İçi Kahvaltı Paketi + Rehberlik Hizmeti + Milli Park Giriş Ücreti Dahil 149 TL.

The Green Park Kartepe Resort

İstanbul Çıkışlı The Green Park Hotel 2 Gece 3 Gün Dağ Konaklamalı Kartepe Turu

2022 kayak sezonu boyunca İstanbul Çıkışlı Dağ Oteli The Green Park Resort Konaklamalı Kartepe Turları HER HAFTA HAREKETLİ 2 gece konaklama seçenekleriyle sizlerle.

The Green Park Resort Kartepe Dag Oteli

İstanbul Çıkışlı The Green Park Hotel 1 Gece 2 Gün Dağ Konaklamalı Kartepe Turu

2022 kayak sezonu boyunca İstanbul Çıkışlı Dağ Oteli The Green Park Resort Konaklamalı Kartepe Turları HER HAFTA HAREKETLİ 1 ve 2 gece konaklama seçenekleriyle sizlerle.

WhatsApp chat
Hemen Ara
Merkez
MENU