Ankara Çıkışlı Günübirlik Eskişehir Turları

Eskişehir Turu

Ankara’dan Eskişehir Turu 

Ankara Çıkışlı Günübirlik Eskişehir Turu

Her Cumartesi & Pazar ve Resmi Tatillerde

Gidiş Dönüş Ulaşım + Temelli’de Göl kenarı poğaça çay ile kahvaltı + Porsuk Tekne Turu + Restoranda öğle yemeği + araç içi ikramlar + rehberlik dahil 150 TL

* Öğle yemeği içeriği: 5 Çi Börek + Ayran + Çay 

Kişi Başı Sadece 150 TL 

Bilgi & Rezervasyon 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333  

Günübirlik Eskişehir Turu Programı: 

Hareket Saati ve Yerleri:
07:00 – Kızılay 
07:10 – Armada Avm Önü
07:20 – Ümitköy Köprüsü

Sabah saat 07.00 da yolculuğumuza başlıyoruz. Temelli’de göl kenarında poğaça ve çay ile sabah kahvaltımızı yapıyoruz.. Kahvaltımız sonrası dinlenme tesisimizde kısa bir ihtiyaç molasının ardından yolculuğumuza devam ediyoruz ve Eskişehir’e ulaşıyoruz.

İlk olarak Eskişehire ayrı bir hava katan ve sanki deniz gelmiş gibi hissettiren Kentpark bölgesine geçip, Kentpark`ta kısa bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz.Ardından Bal Mumu Müzesine Geçiyoruz ve müze gezimizi gerçekleştiriyoruz, sonrasında Odunpazarı bölgesine geçerek Kurşunlu Cami ve Külliyesini ziyaret ediyoruz. Ardından Külliye içerisinde bulunan Lületaşı müzesini, cam sanatları atölyesini ve cam fırınının bulunduğu galerileri geziyoruz.

Dileyen konuklarımıza kısa bir süre Lületaşı alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Buradaki serbest zamanımız sonrası Odunpazarı içerisinde bulunan tarihi restoranımıza geçip öğle yemeğimizi alıyoruz. (5 Çi Börek + Ayran + Çay ). Öğle yemeğimiz sonrasında alışveriş için restorasyonu yapılmış eski bir han olan Atlıhan El Sanatları Çarşısına geçiyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Alışveriş molasının ardından kısa bir yolculukla Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkına gidiyoruz. Sazova Bilim ve Kültür Parkına geçerek burada nostaljik trene binip parkı geziyoruz. Ardından park içerisinde sizlere serbest zaman veriyoruz. Dileyen konuklarımız serbest zaman içerisinde masal şatosunu veya St. Maria gemisinin maketini (Kristof Kolomb’un Amerika kıtasını keşfettiği gemi) gezebilir, Sualtı Dünyasını ziyaret edebilir, çevredeki kafelerde dinlenip çay kahve içebilirler.

Son olarak şehir merkezine geçip burada rehberimizden alacağımız bilgiler sonrası verilen serbest zamanda porsuk çayında tekne turu yapabilir, dinlenebilirsiniz. Saat 18:00 civarı turumuzu tamamlayıp Ankara’ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz ve gerekli molalarımız, araç içi ikramlarımız sonrası saat 22:00 civarı turumuz tamamlayıp bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Başka bir turumuzda görüşmek üzere veda zamanı… 

Günübirlik Eskişehir Turu Tarihleri 

13 Ağustos Salı 2019

* Farklı tarih ve grup rezervasyonlarınız için lütfen bize ulaşınız

Günübirlik Eskişehir Turu Fiyatı: 

Gidiş Dönüş Ulaşım + Temelli’de Göl kenarı poğaça çay ile kahvaltı + Porsuk Tekne Turu + Restoranda öğle yemeği + araç içi ikramlar + rehberlik dahil 150 TL

* Öğle yemeği içeriği: 5 Çi Börek + Ayran + Çay 

Kişi Başı Sadece 150 TL 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler :
• Lüks Araçlar İle Ulaşım
• Rehberlik Hizmeti
• Kahvaltı
• Programda Belirtilen Yerlerin Gezilmesi
• Öğle Yemeği ( 5 Çi Börek + Ayran + Çay )
• Porsuk Çayında Tekne Turu

Ücrete Dahil Olmayanlar:

• Tüm Müze Girişleri
(Balmumu Müzesi Yetişkin 5 TL – Öğrenci 2 TL)
(Korsan Gemisi Yetişkin 2 TL – Öğrenci 1 TL)
(Sualtı Dünyası Yetişkin 5 TL – Öğrenci 3 TL)
• Kişisel Harcamalar

MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİNDE UFAK OYNAMALAR SÖZ KONUSU OLABİLİR

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333  

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz bazı Eskişehir turlarımızdan kareler:
WhatsApp chat
Hemen Ara
Ulaşım
MENU