Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kapadokya Turu

Kapadokya Turu 

Konaklamalı Kapadokya Turu

Ankaradan Konaklamalı Kapadokya Turu

Ankara’dan 1 Gece Konaklamalı Kapadokya Turu

6 – 7 Nisan 2019 (SAKLI CAVE HOUSE OTEL & CRYSTAL KAYMAKLI OTEL)
27 – 28 Nisan 2019 (CRYSTAL KAYMAKLI OTEL)
4 – 5 Mayıs 2019 (CRYSTAL KAYMAKLI OTEL)

Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 Gece Otelde Konaklama + İlk Gün Araç içi sabah kahvaltısı + İkinci gün otelde açık büfe kahvaltı +  ilk gün otelde akşam yemeği + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyehat Sigortası Dahil 400 TL

Konaklama Oteli: CRYSTAL KAYMAKLI OTEL

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

Konaklamalı Kapadokya Turu Programı:

1 Gece 2 Gün Konaklamalı Kapadokya Turu Programı: 

Hareket Saati ve Yerleri: 

07:00 – Sezenler Sokak Atatürk Lisesi

1. GÜN: Araçta dağıtacağımız kahvaltılık ikramın ardından güzergahımız üzerinde yer alan Tuz Gölünde kısa bir fotoğraf molası ve göl üzerinde yürüyüşümüz oluyor. Yolculuğumuzun ardından Kapadokya’ya varış. Rehber eşliğinde Yüksek Kilisenin, Ihlara Vadisinin gezilmesi. Sonrasında öğle yemeği için serbest zaman. Ardından Göreme’ye giderek rehberimizin bilgilendirmesiyle kısa bir gezi yapıyor sonrasında Derinkuyu Yer altı Şehrine geçiyoruz. Yer altı şehirlerini gezip görüyoruz. Derinkuyu yer altı şehri veya Kaymaklı yeraltı şehrinin gezilmesi ile otelimize geçiş yapıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama

Konaklama: 5* CRYSTAL KAYMAKLI OTEL

2. GÜN: Sabah 07:30 – 09:00 saatleri arasını açık büfe sabah kahvaltısına ayırıyoruz. 09:00’ da odaları boşaltmış hazır şekilde otelden çıkış yaparak ayrılıyoruz. Sonrasında eğlenceli ve bir o kadar da tarihi bir Kapadokya gezisine devam ediyoruz. Güvercinlik Vadisi, Uçhisar Kalesi, ,Çavuşin, Paşabağları ve Çanak Çömlek Atölyeleri gezisi yapıyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ardından isteğe bağlı olarak Turasan Şarap Mahzenlerine gidiyoruz. Asmalı Konak ve Üç güzeller gezisi ile birlikte turumuzu sonlandırıyoruz. 17.00’da turumuzu sonlandırıyor ve Ankara’ya dönüyoruz. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte 22.00 civarlarında Ankara’ya varış.

Alternatif Tur Program: (Tarihinize göre hangi programın geçerli olacağını lütfen sorunuz)

Gidiş Cumartesi Günü Sabah: 

07:00 Kızılay Avm
07:10 Armada Avm

1. GÜN: Sabah saat  07:00 Kızılay 07:10 Armada AVM’den hareketle, Pers dilinde “Güzel atlar ülkesi”anlamına gelen Kapadokya yolculuğumuza başlıyoruz. Araç içi kahvaltımızla yolculuğumuz devam ediyor. Önce güzergamız üzerinde bulunan Tuz Gölüne gidiyoruz. Tuz gölünde vereceğimiz kısa gezme ve fotoğraf molasının akabinde Kapadokya’ya doğru yolculuğumuza devam edip Ihlara Vadisine ulaşıyoruz.  Ihlara Vadisi, Müthiş doğası, vadi içine oyulmuş kiliseleri, Melendiz Çayı’nın büyüleyici görüntüsüyle inanılmaz güzellikte bir atmosfere sahip. Vadide tam 380 basamak iniyor ve Ağaçaltı, Yılanlı gibi Kiliseleri görmek üzere vadiye iniyoruz.  Sonrasında yeraltı şehri gezimizi yapıp, öğle yemeği almak üzere restorana geçip açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz (Ekstra). Öğle yemeği sonrasında Kapadokya Bölgesi’nin panoramik olarak manzarasının izlenebildiği ve aynı zamanda şapkalı peri bacalarının en güzel örneklerine rastlayabileceğiniz Üç Güzeller Mevkiine gidiyoruz. İlk günkü turumuzu bölgenin doğal kaynaklarından olan onyx taşının işlendiği Onyx Taş Atölyesi ziyareti ile tamamlayarak akşam yemeğimizi almak yerleşmek üzere otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimizle ekstra ücretli etkinliğimiz olan Türk Gecesine gidiyoruz. Türk Gecesi sonrası tekrar otelimize geçip konaklıyoruz.

KONAKLAMA: CRYSTAL KAYMAKLI OTEL

2. GÜN: Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımız sonrasında odalarımızı boşaltıp otelden ayrılıyoruz. Turumuzun ikinci gününe Göreme Açık Hava Müzesi ziyareti ile başlıyoruz. Göreme açık hava müzesinde kiliseler, yemekhaneler, mutfaklar, manastırlar ve yaşam alanları bulunuyor. Bunları ayrıcalıklı kılan kaya içine oyulmuş olmasıdır. Burada peri bacalarının arasında keyifli bir yürüyüş yapıp fotoğraflarımızı çektikten sonra, peri bacalarının şekillerinin bazı canlılara benzetilmesi nedeniyle adına Hayal Vadisi’de denilen Derbent Vadisini görüyoruz. Derbent Vadisini gördükten sonra Kapadokya’nın en büyük ve en uzun vadisi olan Güvercinlik Vadisi’nde fotoğraf molası veriyoruz. Güvercinlik vadisi gezisi sonrasında öğle yemeği için restoranımıza geçiyoruz (Ekstra). Öğle yemeğimiz sonrasında Avanos’a doğru gidiyoruz. Avanos’ta dileyen misafirlerimizin yapım deneme fırsatı bulabileceği çanak çömlek atölyesine gidiyoruz. Burada alışveriş yaparak çok güzel hediyeler alabilirsiniz. Programımızın tamamlanmasından sonra belirtilen saatte Ankara’ya dönüş için hareket ediyoruz. Araç içi ikramlar ve molamız sonrasında yol durumuna bağlı olmakla beraber akşam 22:00 saatlerinde Ankara’ya varıyoruz.

Ankara’dan Konaklamalı Kapadokya Turu Tarihleri: 

6 – 7 Nisan 2019 (SAKLI CAVE HOUSE OTEL & CRYSTAL KAYMAKLI OTEL)
27 – 28 Nisan 2019 (CRYSTAL KAYMAKLI OTEL)
4 – 5 Mayıs 2019 (CRYSTAL KAYMAKLI OTEL)

Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 Gece Otelde Konaklama + İlk Gün Araç içi sabah kahvaltısı + İkinci gün otelde açık büfe kahvaltı +  ilk gün otelde akşam yemeği + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyehat Sigortası Dahil 400 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş Dönüş Ulaşım
 • 1. Gün Araç İçi Sabah Kahvaltısı
 • 2. Gün Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı
 • 1. Gün Otelde Alınacak Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Acenta Refakati
 • Otelde 1 Gece Konaklama
 • Seyahat Sigortası
 • Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olamayanlar

 • Kişisel Harcamalar
 • Öğle Yemekleri ve yemeklerde alınan içecekler. ( Öğün başı 25-30 TL  Opsiyonel )
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri (Müzekart)
 • Balon Turu (Dönemsel olarak artış gösterebiliyor fiyat garantisi verilmemektedir. 600-1000 TL arası değişiyor. Opsiyonel)
 • Türk Gecesi 100 TL (Opsiyonel)

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

WhatsApp chat
Hemen Ara
Ulaşım
MENU