Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kapadokya Turu

Kapadokya Turu 

Konaklamalı Kapadokya Turu

Ankara’dan 1 Gece Konaklamalı 2 Gün Kapadokya Turu
7 – 8 Aralık 2019

Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 Gece Otelde Konaklama + İlk Gün Araç içi sabah kahvaltısı + İkinci gün otelde açık büfe kahvaltı + İlk gün otelde akşam yemeği + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 360 TL

Fiyatlar tercihinize göre 2 kişilik veya 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir.
Tek konaklama farkı 70 TL
0-5 yaş arası ücretsiz
5-11 yaş arası 310 TL
Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

Konaklama Oteli: KARTAL OTEL

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

Konaklamalı Kapadokya Turu Programı:

1 Gece 2 Gün Konaklamalı Kapadokya Turu Programı: 

Hareket Saati ve Yerleri: 

07:00 – Kızılay AVM
07:10 – Armada AVM

1. GÜN CUMARTESİ: (Ihlara Vadisi, Derinkuyu veya Kaymaklı Yer Altı Şehri, Üç Güzeller, Ürgüp, Onyx Taş Atölyesi)

Sabah saat 07:00 da Kızılay Avm önü, 07:10 Armada Avm önünden hareketle, Pers dilinde “Güzel atlar ülkesi” anlamına gelen Kapadokya yolculuğumuza başlıyoruz. Araç içi kahvaltımız, ikramlarımız ve gerekli molamız sonrasında ilk olarak Tuz Gölü ile gezimize başlıyoruz. Buradaki fotoğraf molamızın ardından Ihlara Vadisine ulaşıyoruz. Müthiş doğası ile, vadi içine oyulmuş kiliseleri, Melendiz Çayı’nın büyüleyici görüntüsü ile Ihlara inanılmaz güzellikte bir atmosfere sahip. Vadide tam 380 basamak iniyor ve Ağaçaltı, Yılanlı gibi Kiliseleri görmek üzere vadiye iniyoruz. Sonrasında yeraltı şehri gezimizi yapıp, öğle yemeği almak üzere bölgenin en iyi restoranında açık büfe öğle yememğimizi alıyoruz. (Ekstra). Yemek sonrasında. Daha sonra ise şapkalı peribacalarının en güzel örneklerinin bulunduğu, aynı zamanda bütün Kapadokya Bölgesi’ nin panoramik manzarasının izlenebildiği Üç Güzeller Mevkii’ nde verilecek fotoğraf ve gezinti molası ile turumuza devam ediyoruz. Bu günkü tur programımız bölgenin doğal kaynaklarından olan onyx taşının işlendiği Onyx Taş atölyesi ziyareti ile tamamlıyoruz. Akşam Yemeğimizi almak ve dinlenmek üzere bölgemizdeki 4 yıldızlı anlaşmalı otelimize geçiyoruz. Yemek sonrasında dileyen misafirlerimize özel ekstra olarak gerçekleştirdiğimiz Türk Gecesi programına konuk oluyoruz. Program sonrasında tekrar otelimize dönüp odalarımıza yerleşiyoruz.

Konaklama: KARTAL OTEL vb.

2. GÜN: (Göreme Açık Hava Müzesi, Paşabağ, Dervent Vadisi, Uçhisar, Güvercinlik Vadisi, Avanos)

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımız sonrasında mistik yolculuğumuza Göreme Açıkhava Müzesi ziyareti ile devam ediyoruz. Müze kaya içine oyulmuş manastırlar, kiliseler, şapeller, yemekhaneler, mutfaklar ve yaşam alanlarından oluşuyor. Peribacalarının arasında keyifli bir yürüyüş yaparak bolca fotoğraf çektikten sonra, peribacalarının şekillerinin bazı canlılara benzetilmesi nedeniyle Hayal Vadisi olarak da adlandırılan Dervent Vadisinin görülmesi. Kapadokya’nın gezilebilen en büyük ve en uzun vadisi olan Güvercinlik Vadisi’nde fotoğraf molası veriyoruz. Kayadan oyma grubumuza özel olarak hazırlanan yöresel kapadokya menüsünden oluşan öğle yemeği için restoranımıza geçiyoruz (ekstra). Yemekten sonra dileyen misafirlerimizin deneme fırsatı bulacakları, çanak çömlek yapımı ile ünlü Avanos’a hareket ediyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler, Programın Tamamlanmasından sonra belirlenen saatte Ankara’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalar ve araç içi ikramlarımız sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya dönüyoruz. Ankara’ya varış saatimiz ortalama 22:30 civarları.

Ankara’dan Konaklamalı Kapadokya Turu Tarihleri: 

7 – 8 Aralık 2019 (Cumartesi-Pazar)

1 Gece 2 Gün Konaklamalı Kapadokya Turu Fiyatları:

Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 Gece Otelde Konaklama + İlk Gün Araç içi sabah kahvaltısı + İkinci gün otelde açık büfe kahvaltı +  ilk gün otelde akşam yemeği + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 360 TL

Fiyatlar tercihinize göre 2 kişilik veya 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir.
Tek konaklama farkı 70 TL
0-5 yaş arası ücretsiz
5-11 yaş arası 310 TL
Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş Dönüş Ulaşım
 • 1. Gün Araç İçi Sabah Kahvaltısı
 • 2. Gün Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı
 • 1. Gün Otelde Alınacak Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Acente Refakati
 • Otelde 1 Gece Konaklama
 • Seyahat Sigortası
 • Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olamayanlar

 • Kişisel Harcamalar
 • 1. Gün Açık Büfe Öğle Yemeği (30 TL)
 • 2. Gün Yöresel Öğle Yemeği (30 TL)
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri (Müze kart)
 • Türk Gecesi 90 TL (Opsiyonel)
 • Balon Turu (Dönemsel olarak artış gösterebiliyor fiyat garantisi verilmemektedir. 600-1500 TL arası değişiyor. Opsiyonel)

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

WhatsApp chat
Hemen Ara
Ulaşım
MENU