Doğu Ekspresi Kars Turu

DOĞU EKSPRESİ KARS TURU

Ankara’dan Doğu Ekspresi Turu

Uçakla Gidiş – Trenle Dönüş!

10-13 Ocak 2019  (2 Gece Konaklama)
(Sınırlı Kontenjan !)

Gidiş 10 Ocak Perşembe Türk Hava Yolları 08:55 uçuşu ile Kars’a uçuş
Dönüş 12 Ocak Cumartesi TCDD Doğu Ekspress Treniyle 08.00’de Ankara’ya dönüş, 13 Ocak Pazar 07:30 Ankara’ya varış.

Ücrete Dahil Olanlar : Ankara – Kars gidiş uçak bileti + Dönüşte Doğu Ekspresi yataklı vagon ücreti + 2 gece Kars Park Otel’de konaklama + 1 gece restoranda yöresel menü ve Kafkas Dansları Gösterisi + 2 sabah kahvaltısı + 2 akşam yemeği + Ankara Havalimanına transfer + Bölgede lüks tur araçlarıyla geziler + Çıldır Gölü, Ani Harabeleri, Sarıkamış ve Kars gezileri, + Seyahat Sigortası + Rehberlik hizmetleri HEPSİ dahil 1450 TL

Tek konaklama farkı: Hem otel, hem trende tek konaklama istenirse fark 750 TL, sadece otelde tek konaklama trende başkasıyla konaklama istenirse fark 250 TL

Konaklama Kars Park Otel’de  yapılacaktır. 

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333 

Doğu Ekspresi Kars Turu Programı:

1.GÜN HAREKET, 10 OCAK 2019 PERŞEMBE Ani Harabeleri ve Çıldır Gölü / 
Siz değerli misafirlerimiz ile 06:30’da belirlenen yerde buluşma ve 07:00’da Esenboğa Havalimanına hareket. Anadolujet havayollarının 08:55 uçuşu ile Kars’a uçuş. 10:30 da Kars’ta bizleri bekleyen aracımızla Ermenistan sınırında yer alan Ani Harabelerine gidiyoruz. Kar altında daha da etkileyici olan Ani’yi dolaşıyor ve antik şehir ve yapılar hakkında rehberimizden bilgi alıyoruz. Ani harabelerinden ayrılarak Çıldır Gölü’ne hareket ediyoruz. Yörede peynir yapımı ile ünlü Malakan Köyü olan Yalınçayır köyünü yol güzergâhımızda panoramik olarak gördükten sonra Çıldır Gölüne varıyoruz. Burada öğle yemeği için serbest zaman. Ardından göl çevresinde kısa bir gezi yapıyoruz. Çıldır gölü gezimiz sonrası otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama Kars’taki otelimizde. (Kars Park Otel)

2. GÜN / 11 OCAK 2019 CUMA Sarıkamış Turu ve Kayak Merkezi ve Kars Merkez Turu 
Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından aracımıza yerleşerek Sarıkamış’a hareket ediyoruz. Sarıkamış’ta Katerina Köşkü’nü panoramik görüyoruz. Sarıkamış Kayak merkezinde vereceğimiz serbest zaman sonrası Kars Merkez ‘de yapacağımız gezintimize başlıyoruz. Panoramik Kars turu. Vali Konağı ve civarındaki taş binalar, Ortodoks Kilisesi (Merkez Camii), Demir Köprü, Hekim Evi (Opera Binası), Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Cami), Kars Kalesi (panoromik) Taş Köprü, 12 havariler kilisesi göreceğimiz yerler. Akşam saatlerinde programımızı sonlandırıyor ve Kars’taki otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama Kars’taki otelimizde. (Kars Park Otel)

3. GÜN / 12 OCAK 2019 CUMARTESİ Doğu Ekspress Treni ile yolculuk 
Sabah 06:30 da otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Kars Tren Garına hareket. 08:00 da TCDD Doğu Express Trenine binerek yataklı vagonumuzda odalarımıza yerleşiyor uzun, keyifli ve güzel bir tren yolculuğuna başlıyoruz. Seyahat süremizce Anadolu’nun her rengini mevsimden mevsime geçişini görme imkanına sahip olacağız. Gün boyunca Trende geçireceğimiz zamanımız ara duraklarda kısa bekleme anları ve bol bol fotoğraf manzaraları eşliğinde devam edecek. Öğlen ve Akşam yemeği serbest olarak Tren Yemekli vagonunda alınacaktır. Gecemizi vagonlarımızda keyifli bir uyku ile geçiriyoruz.

4. GÜN / 13 OCAK 2019 PAZAR Ankara’ya varış 
Sabah 07:30 da Ankara’ya varış. Tren Garında bizleri bekleyen aracımıza binerek sizleri aldığımız yere transfer ve turumuzun sonu. Bir başka turlarımızda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Doğu Ekspresi Kars Turu Tarihleri:

10-13 Ocak 2019 ( 2 Gece Konaklama )
(Sınırlı Kontenjan !)

Ankara – Kars gidiş uçak bileti + Dönüşte Doğu Ekspresi yataklı vagon ücreti + 2 gece Kars Park Otel’de konaklama + 1 gece restoranda yöresel menü ve Kafkas Dansları Gösterisi + 2 sabah kahvaltısı + 2 akşam yemeği + Ankara Havalimanına transfer + Bölgede lüks tur araçlarıyla geziler + Çıldır Gölü, Ani Harabeleri, Sarıkamış ve Kars gezileri, + Seyahat Sigortası + Rehberlik hizmetleri HEPSİ dahil 1450 TL

Nakit ödemelerde 1450 TL
Kredi Kartı Tek Çekim 1494 TL
3 Taksit 1550 TL
6 Taksit 1600 TL

Fiyatlar 2 kişilik odada kişi başı fiyatıdır. Çocuk indirimi yoktur

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
– Anadolu jet uçuşu ile Ankara- Kars uçak bileti
– Dönüşte Doğu Ekspresi yataklı vagon ücreti
– Yüksek model araçla çevre gezileri
– 2 gece Kars Park Otel’de konaklama
– 1 Gece restoranda yöresel menü ve kafkas danslar gösterisi
– Araç içi ikramlar
– Rehberlik hizmetleri
– 2 sabah kahvaltısı
– 2 akşam yemeği
– Türsab güvencesi
– 1618 Sayılı yasaya uygun seyahat sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
– Kişisel harcamalar
– Ücrete dahil edilmeyen yemekler ve diğer hizmetler
– Müze ören yeri girişleri

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333 

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

WhatsApp chat
Hemen Ara
Ulaşım
MENU