İstanbul Çıkışlı Günübirlik Uludağ Turu

Günübirlik Uludağ Turu 

Her Gün İstanbul Kalkışlı Günübirlik Uludağ Turu

12 Ocak 2020 Cumartesi’den 15 Mart 2020 tarihine kadar Her gün yine Uludağ’dayız.

Paket 1: Gidiş – Dönüş Ulaşım +  Araç içi kahvaltı paketi + Uludağ Milli park giriş ücreti + Otopark Ücretleri + araç içi ikramlar + rehberlik dahil 109 TL 

Paket 2: Gidiş – Dönüş Ulaşım + KAYAK TAKIMI + Araç içi kahvaltı paketi + Uludağ Milli park giriş ücreti + Otopark Ücretleri + araç içi ikramlar + rehberlik dahil 139 TL 

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

İstanbul’dan Günübirlik Uludağ Turu Programı: 

Hareket Noktaları ve Saatleri: (Hafta içi kalkış saatleri sayfanın en altında)

04:00 — İncirli Metrobüs Dilek Pastanesi Önü
04:20 — Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
04:50 — Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
05:10 — Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
05:20 — Çayırova Mc Donald’s
05:30 — Topçular Feribot

Gerekli molalarımız sonrası sabah Bursa’ya varmış oluyoruz ve araç içi kahvaltımızı aldıktan sonra en büyük kayak merkezi olan Uludağ Kayak Merkezi’ne doğru hareket ediyoruz. Bursa’dan sonra yol durumuna bağlı olmakla beraber yaklaşık 45 dakikalık bir yolcuk sonrası Uludağ’a ulaşıyoruz. Rehberimizden alacağımız bilgiler sonrasında serbest zamanımız başlıyor. Kayak yapmak isteyen misafirlerimiz hiç vakit kaybetmeden malzemelerini kiralayıp kaymaya başlayabilirler. Hem gezi hem kayak açısından eşsiz manzaralarıyla her zaman turist ve kayakçıları ağırlayan Uludağ’ın açık havada zirvesinden bakıldığında İstanbul, Marmara denizi ve civarı yerlerin görünmesi buraya ayrı bir güzellik katmaktadır. Öğle yemeğinizi bölgede bulunan bir çok restoranda veya otelde dilediğiniz gibi ekstra olarak alabilirsiniz. Bölgede gün boyu kayak yapabilir, zirveye çıkabilir, kartopu oynayabilir, bol oksijenli doğada çam ağaçları arasında yürüyüş yapabilir, kızak ile kayabilir, bölgedeki otel ve kafelerde dinlenebilir çay kahve içebilirsiniz.

Saat 16:30-17:00 civarı Uludağ turumuzu tamamladıktan sonra Bursa Merkeze gidiyor ve İskender molası veriyoruz. Bu enfes İskender yemeği sonrası İstanbul’a geri dönüş için yola çıkıyoruz.  Keyifli yolculuğumuz araç içi ikramlarımız ve gerekli molalarımızın ardından saat 21:30 civarı İstanbul’a varıyoruz ve başka bir gezimizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Pazar Günleri için Alternatif Günübirlik Uludağ Turunun için kalkış noktaları: 

● 03:30 İncirli Alfemo,
● 03:45 Mecidiyeköy Teknosa,
● 04.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi,
● 04:20 Bostancı Köprüsü,
● 04:30 Kartal Köprüsü,
● 04:50 Çayırova Mc Donalds

Hafta içi alternatif günübirlik Uludağ Turu için kalkış noktaları:

04:30 Ataköy Atrium Önü 
05:00 Etiler Akmerkez Ulus Kapısı 
05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 
05:40 Kartal Köprüsü Altı  
06:00 Çayırova Mc Donald’s Önü

Günübirlik Uludağ Turu Tarihleri

12 Ocak 2020’den 15 Mart 2020 tarihine kadar her gün kalkışlı!

* Farklı tarih ve grup rezervasyonlarınız için lütfen bize ulaşınız 

Günübirlik Uludağ Turu 2020 Fiyatları

Paket 1 – Standart Paket: 109 TL
• Gidiş Dönüş Ulaşım
• Araç İçi Kahvaltı Paketi
• Araç İçi İkramlar
• Rehberlik Hizmeti
• Uludağ Milli Park Giriş Ücreti
• Otopark Ücretleri

Paket 2 – Kayak Paketi: 139 TL
• Gidiş Dönüş Ulaşım
• Kayak Takımı (Snowboard farkı 20 TL)
• Araç İçi Kahvaltı Paketi
• Araç İçi İkramlar
• Rehberlik Hizmeti
• Uludağ Milli Park Giriş Ücreti
• Otopark Ücretleri

EKSTRA ÜCRET LİSTESİ (Zorunlu değildir)
• Kayak Takımı: 35 TL (Standart paket alanlar için)
• Kayak Pantolonu: 30 TL
• Kayak Montu: 30 TL
• Snowboard: 50 TL
• Öğle Yemeği Sucuk Ekmek + Meşrubat: 35 TL
• İskender + Meşrubat: 45-50 TL
• Skipass

Uludağ Skipass Fiyatları (Teleferik-Telesiyej-Teleski)
• Tek Çıkış 25-30 TL
• 4 saat 100 TL
• 1 gün Sınırsız 165 TL

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 725 89 52
Acente: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Hasanpaşa Kadıköy / İstanbul

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Bilgilendirmeler:

Tur araçlarında kesinlikle koltuk numarası veya ön – arka tarafta oturma sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tarafımızdan kayıt sırasına göre oturma planı yapılır ve tur günü misafirler kendilerine ayrılan koltuklarda oturur.
 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
 
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
 
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
 
Günübirlik veya konaklamalı turlarımızda; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.  Acentemiz tarafından yapılan iptallerde misafir dilerse ANINDA iadesini alabilir ya da hakkını başka bir turda kullanabilir. Asgari Katılımcı Sayısı 15 Kişi dir.
 
Günübirlik turlardan ödeme yapıldıktan sonra tur kalkış tarihine 3 gün veya daha az bir süre kaldığında yapılan iptal, erteleme,tarih değişikliği taleplerinizde ücretiniz iade edilememektedir. Son güne kadar sadece isim değişikliği yapabilirsiniz.
 
Konaklamalı turlarda tur kalkış tarihine 15-30 gün arası kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde toplam tur ücretinin %50 si iade edilmektedir. 15 gün veya daha az süre kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde ödemeniz iade edilememektedir. Tur kalkış tarihine 3 gün kalana kadar sadece isim değişikliği yapılabilmektedir.
 
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Gidiyoruz.com kesinlikle sorumlu değildir.
 
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
 
TAVSİYELER
 
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
 
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
 
REZERVASYON DETAYLARI
 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Gidiyoruz.com sorumlu değildir.
 
Rezervasyon esnasında gelecek tüm kişilerin İsim Soyisim, Telefon, T.C Kimlik numaranızı ve tur aracına biniş noktanızı eksiksiz tarafımıza belirtiniz.
 
KULLANILACAK ARAÇLAR
 
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
 
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner, 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan, 18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.
Hemen Ara
Ulaşım
MENU