İstanbul Çıkışlı Karadeniz Batum Turu

Karadeniz Turu 

Karadeniz Batum Turu

Karadeniz Batum Turu PAKET 1

İstanbul Çıkışlı Karadeniz Batum Turu

 3 Gece Konaklama 4 Gün

19 – 23 Nisan 2019
24 – 28 Nisan 2019
1 – 5 Mayıs 2019

Yazılı olan ilk tarihlerden bir önceki akşam 20:00’da İstanbul’dan hareket olacaktır. Son yazılı günler öğleden sonra İstanbul’a varılmış olacaktır. Konaklama toplam 3 Gecedir. Örneğin 3-7 Nisan tarihinde 3-4-5 Nisan geceleri konaklama yapılıp 6 Nisan akşamı bölgeden ayrılınacaktır ve 7 Nisan ögleden sonra İstanbul’a varılmış olunacak.

Gidiş Dönüş Ulaşım + 3 Gece Konaklama + Otelde alınacak 3 açık büfe kahvaltı + Otelde alınacak 3 akşam yemeği + Tüm Çevre Gezileri + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 699 TL

• 2 kişilik odada kişi başı ULAŞIM DAHİL 699 TL
• 3 kişilik odada kişi başı ULAŞIM DAHİL 699 TL
• 2-12 yaş çocuk 699 TL
• Tek konaklama fiyatı 1000 TL

Konaklama Otelleri:

1. Gece Fatsa Yalçın Otel

2. Gece Uzungöl Yedigöller Otel (Yayla Oteli)

3. Gece Ayder Kaçkar Resort (Yayla Oteli)

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52 

İstanbul Çıkışlı Karadeniz Batum Turu Programı:

2 – 9 –  18 – 23 – 30 Nisan 2019 tarihlerinde akşam İstanbul’dan hareketle başlayan turumuza saat 20:00 ‘da  ilgili duraklardan aracımıza binerek turumuza başlıyoruz.

Araç Biniş Noktaları:

– 20:00 İncirli ( Dilek Pastanesi Önü )
– 20:30 Mecidiyeköy ( İETT Durakları Önü)
– 21:00 Kadıköy ( Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü )
– 21:30 Kartal Köprüsü ( Ankara Yönü)
– 21:50 Çayırova Mcdonald’s Önü

1. GÜN: Onur Anıtı, Bandırma Vapuru, Terme, Ünye, Fatsa, Ordu, Boztepe

İstanbul – Ankara otoyolundan Bolu’ya doğru ilerliyoruz. Yolda hoş geldiniz ikramımızı dağıtıyoruz. Otobüs yolculuğunuzun rahat ve konforlu geçmesi ve otele girmeden gezilere başlayacağımız için, bol ve spor kıyafetler ile topuksuz, tercihen spor ayakkabı giymenizi tavsiye ederiz.

Gezimizin ikinci gününde sabah kahvaltısı (ekstra) için Samsun Atakum’da mola veriyoruz. Kahvaltının ardından masmavi Karadeniz’in yol arkadaşlığıyla otobüs yolculuğumuz sonrası Miletli koloniciler tarafından “Amisos” adı ile kurulan Samsun’a varıyoruz. Millî Mücadelemizin simgesi olan Samsun Onur Anıtı’nda fotoğraf molası verdikten ve Mustafa Kemal Atatürk’ü IX. Ordu Müfettişi olarak kurmayları ile birlikte İstanbul’dan Samsun’a getiren Bandırma Vapuru’nun rekonstrüksiyonunu ziyaret ettikten sonra Samsun Yolu’ndan Terme (Thermiskyra), Ünye (Onea), Fatsa (Phadassia) güzergâhından Ordu’ya (Cotyora) hareket ediyoruz.

Ülkemizin en güzel şehir manzaralarından birini görebilmek için Ordu Boztepe’ye çıkıyoruz. (Arzu eden misafirlerimiz ekstra teleferikle 7 dakikalık yolculukla da Boztepe’ye ulaşabilirler.) Boztepe’de verilen yeterli serbest zamanın ardından otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Samsun Atakum
Öğle Yemeği: Boztepe serbest şekilde
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil. Otelde açık büfe veya set menü (Tüm içecekler ekstra)
Konaklama: Fatsa Yalçın Otel

2. GÜN:Tirebolu, Giresun, Akçaabat, Trabzon, Ayasofya, Uzungöl
Yeşil Karadeniz’de yeni güne uyandıktan sonra sonra otelimizde kahvaltı yapıyoruz. Kahvaltı sonrası belirlenen saatte valizlerimizi alarak otelden ayrılıyoruz. Gülyalı (Piraziz), Bulancak yoluyla Eski Yunanca adı kiraz anlamına gelen Kerasus olan Giresun güzergâhından Tirebolu’ya hareket ediyoruz. Mikroklimatik özelliği dolayısıyla kaliteli çayı ile meşhur çay fabrikalarından birinde üretim hakkında bilgi alıp fabrikayı geziyoruz. Ardından çay keyfi…

Giresun ve Trabzon’un sevimli sahil ilçeleri eşliğinde otobüsümüz ile devam ederek öğle yemeği için Akçaabat’taki Zigana Yörük Çadırı Restoranı’na gelerek öğle yemeği yiyoruz (ekstra). Dağ yamacında konumlanan, eşsiz Karadeniz ve Trabzon manzarası sunan lokantadan ayrılıyor ve Trabzon il merkezine ulaşıyoruz. Bizans İmparatorluğu Kommenos Hanedanlığı dönemi merkez kiliselerinden biri olan, Fatih Sultan Mehmet’in 1461’de Trabzon’u fethetmesiyle camiye çevrilen ve şu an müze olarak kullanılan Trabzon Ayasofya Müzesi’ni ziyaret ediyoruz.

Ardından mavinin ve yeşilin eşsiz bir güzellik sunduğu sahil yolu üzerinde olan dünyaca ünlü Sürmene Bıçağı’nın tarihi ve özelliği hakkında bilgi alıyor ve kısa alışveriş molası veriyoruz, ardından vadi yolunda devam ederek ziyaretçilerine rüya gibi bir tabiat manzarası bahşeden, yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı Uzungöl’e (Saraho) ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zaman ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil, otelde açık büfe veya set menü (Tüm içecekler ekstra)
Öğle Yemeği: Zigana Yörük Çadırı Restoranı (ekstra)
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil. Otelde açık büfe veya set menü (Tüm içecekler ekstra)
Konaklama: Uzungöl Yedigöller Otel

3. GÜN: Çamlıhemşin, Kaçkar Dağları, Ayder Yaylası, Zilkale, Fırtına Deresi
Otelimizden ayrıldıktan sonra yeşil dağlar ve Fırtına Deresi’nin bezediği yolu takip ederek bizi Zilkale’ye götürmek üzere bekleyen minibüslere ulaşıyoruz. Bu noktada yeterli serbest zaman veriyoruz.

Serbest Zaman Süresince Ekstra Zilkale ve Palovit Şelalesi Gezisi Kişi Başı 50 TL

Bizleri beklemekte olan minibüslere binerek Fırtına Vadisi’ni oluşturan iki koldan Büyükdere boyunca devam ediyoruz. Ekosistemdeki endemik bitkilerin ve soyları tükenmekte olan hayvanların ana yaşam yeri olan Fırtına Vadisi boyunca ilerleyerek Cenevizlilerden kalma tek kemerli köprüleri yol boyunca görüyor ve günümüze kadar en iyi durumda gelen Çinçiva Köprüsü’nü görüp fotoğraflıyoruz. Karadeniz’in otantik köyü Şenyuva’da vereceğimiz mola sonrası Zilkale’ye ulaşıyoruz. Dağların arasında üzerinde yükseldiği tepeyi hayran edecek şekilde süslemiş olan Zilkale’yi ziyaret ediyoruz. Ardından hırçın Palovit deresinin yarattığı Palovit şelalesine doğru yol alıyoruz. Dünyanın en önemli 30 doğal yaşam alanından biri olan bu bölgedeki gezimizin tamamlayıp bizleri bekleyen diğer misafirlerimiz ile buluşmak üzere dönüyoruz.

Fırtına Deresi üzerinde bulunan restoranda öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Yemeğin ardından dileyen misafirlerimiz burada zipline ve rafting yapabilir. Ardından zengin ve çeşitli bitki örtüsü ile ziyaretçilerini hayran bırakan Kaçkar Dağları Millî Parkı’na gitmek için Çamlıhemşin’e hareket ediyoruz. Yerli ve yabancı turistlerin gözdesi Ayder Yaylası, Gelin Tülü Şelalesi, Ayder’de doğa ile iç içe zaman geçiriyoruz. Konaklama Ayder’de.

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil, otelde açık büfe veya set menü (Tüm içecekler ekstra)
Öğle Yemeği: Ekstra
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil, otelde açık büfe veya set menü (Tüm içecekler ekstra)
Konaklama: Ayder Kaçkar Resort

4. GÜN: Batum
Sabah otelde yaptığımız kahvaltı sonrası Batum gezimizi gerçekleştirmek üzere Sarp sınır kapısı üzerinden Batum’a hareket ediyoruz. TC Nüfus Cüzdanı veya pasaport ile Gürcistan sınır kapısından girerek komşu ülkede Çoruh Nehri’ni geçip Karadeniz kıyısındaki Batum’a ulaşıyoruz. Ters Evi gördükten sonra Gürcü mutfağının lezzetlerini doyasıya tadacağımız öğle yemeği (ekstra) molası vereceğiz.

Avrupa, Tiyatro ve Piazza meydanlarını gezdikten sonra ve Medea Anıtı’nı ziyaret ediyoruz. İzmir Konak Meydanı’ndaki saat kulesinin ikizi Chacha Saat Kulesi’ni, Neptün Çeşmesi’ni ve Astronomik Saati fotoğraflıyoruz. Ardından romanlara konu olan Türk Ali ile Gürcü Prenses Nino’nun trajik aşkının simgesi ünlü Ali ve Nino kinetik heykelini ziyaret ediyoruz. Sonrasında ortalama 18:00 – 20:00 civarlarında İstanbul’a doğru dönüş yolculuğumuz başlıyor ve ertesi gün öğleden sonra İstanbul’a varış

Dönüş Saati: Tur programının bitiş saati ortalama 12.00 olup hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
Kahvaltı: Tur ücretine dâhil, otelde açık büfe veya set menü (Tüm içecekler ekstra)
Öğle Yemeği: Ekstra Akşam Yemeği: Ekstra
Konaklama: Bugün otel konaklaması bulunmamaktadır. Dönüş yolculuğu!

İstanbul Çıkışlı Karadeniz Batum Turu Tarihleri:

19 – 23 Nisan 2019
24 – 28 Nisan 2019
1 – 5 Mayıs 2019

ÖNEMLİ: Yazılı olan ilk tarihlerden bir önceki akşam 20:00’da İstanbul’dan hareket olacaktır. Son yazılı günler öğleden sonra İstanbul’a varılmış olacaktır. Konaklama toplam 3 Gecedir. Örneğin 3-7 Nisan tarihinde 3-4-5 Nisan geceleri konaklama yapılıp 6 Nisan akşamı bölgeden ayrılınacaktır ve 7 Nisan ögleden sonra İstanbul’a varılmış olunacak.

İstanbul Çıkışlı Karadeniz Batum Turu Fiyatları

Gidiş Dönüş Ulaşım + 3 Gece Konaklama + Otelde alınacak 3 açık büfe kahvaltı + Otelde alınacak 3 akşam yemeği + Tüm Çevre Gezileri + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 699 TL

• 2 kişilik odada kişi başı ULAŞIM DAHİL 699 TL
• 3 kişilik odada kişi başı ULAŞIM DAHİL 699 TL
• 2-12 yaş çocuk 699 TL
• Tek konaklama fiyatı 1000 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz;
• Gidiş Dönüş Ulaşım
• 3 Gece Konaklama
• 3 Gün Otelde Akşam Yemeği
• 3 Gün Otelde Sabah Kahvaltısı
• Profesyonel Rehberlik
• Seyahat Sigortası
• Acenta Refakati
• Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olmayanlar;
• Atakum Plajında İlk sabah kahvaltısı = 25-30 TL
• Öğle Yemekleri = 25-30 TL
• Karadeniz Gecesi = 40-45 TL
• Batum Turu 60 TL
• Yurtdışı Çıkış Harcı 15 TL
• Zilkale 40-50 TL
• Karagöl 40-50 TL
• Bandırma Vapuru Giriş Öğrenci 1 TL Tam 2 TL
• Boztepe Teleferik Ücreti Öğrenci 3 TL Tam 6 TL
• Fırtına Deresi Zipline 25 TL
• Rafting 60-80 TL
– Fiyatlardaki değişkenlikler henüz sezonun tam açılmamasından dolayıdır, fikir olması açısından verilmiştir.

NOT: Batum’ A Geçiş Sırasında TC Kimliği Olmayanlar Hiçbir Şekilde Sınırdan Geçiş Yapamazlar, Geçiş Sırasında Tek Geçerlilik TC Kimlik Ve Pasaport İle Yapılmaktadır Bunun Dışındaki Kartlar Kabul Göremezler. Müze Girişlerinde İş Bankası Maksimum Kartı Ve Müze Kartı Olanlar Kimlik Ve Kartları İle Ücretsiz Geçiş Hakkına Sahiptir

SÜMELA MANASTIRI HAKKINDA : 2019 yaz sezonunda restorasyon çalışmaları nedeni ile Sümela Manastırı kapalı olacağından Altındere Milli Parkında Sümela manastırı panoramik olarak görülüp serbest zaman verilecektir.

BİLGİLENDİRME
* Batum sınır geçişinde dönemsel yoğunluklardan dolayı geçiş işlemlerinde gecikme yaşanabilir, bu konuda rehberiniz gereken uyarılarda bulunacaktır.
* Gürcistan’ın getirdiği yasada, ülke girişlerinde hiçbir ilacı kabul etmiyor. İlaç bulunduran kişiye hemen yasal işleme başlıyor.
* Sınır kapısı geçişlerinde sistemlerin çalışmaması durumunda rehber imza çoğunluğu ile tur programında değişiklik yapabilir. Bu durumda Acentemizin sorumluluğu bulunmamaktadır.
* Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden Acentemiz sorumlu değildir. Gürcistan Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde Fotoğraf talep etmektedir. ( Fotoğraf olması zorunludur.)
* 18 yaş altı katılımcılarda çocuk 18 yaş üzeri yanında kim ile seyahat ediyor ise yanında bulunmayan ebevenyin noter onaylı muavakatname vermesi zorunludur. Aksi durumda 18 yaş altındaki çocuk sınır kapısında geçiş yapamaz.
* Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
* Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur.
* Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

TAVSİYELER
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, dudak koruyucu kremi almak faydalı olacaktır.

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52
Acente: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Hasanpaşa Kadıköy / İstanbul

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda

Karadeniz Batum Turu PAKET 2

İstanbul Çıkışlı Karadeniz Batum Turu

 4 Gece Konaklama 5 Gün

2019 Tur Tarihleri: 3-9 Haziran / 17-23 Haziran / 1-7 Temmuz / 15-21 Temmuz / 29 Temmuz-4 Ağustos / 12-18 Ağustos / 26 Ağustos-1 Eylül / 9-15 Eylül

Yazılı ilk tarihlerin yani Pazartesi akşamı  İstanbul’dan hareket olacaktır. Yazılı son tarihlerin yani Pazar sabahı 06:00 İstanbul’a varılmış olacaktır. Konaklama 4 Gece olup 5 Tam gün tur yapılmaktadır.

İstanbul’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 4 Gece Konaklama + Otelde alınacak 4 kahvaltı + Otelde alınacak 4 akşam yemeği + Batum Turu + Çevre Gezileri + Borçka-Karagöl-Borçka Minübüs Transferleri + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 949 TL

2 kişilik odada kişi başı ULAŞIM DAHİL 949 TL
3 kişilik odada kişi başı ULAŞIM DAHİL 949 TL

Tek konaklama farkı 300 TL

2-12 yaş çocuk 900 TL ( 2 yetişkin yanında geçerlidir )

Fiyatlar erken rezervasyon fiyatıdır ve kontenjanla sınırlıdır.

Konaklama Otelleri:

1. Gün: Arsen Hotel (Arsin/Trabzon)
2. Gün: Kaptan Otel (Fırtına Deresi Çamlıhemşin/Rize)
3. Gün: Kaptan Otel (Fırtına Deresi Çamlıhemşin/Rize)
4. Gün: Zafran Hotel veya Oris Ahşap Otel (Ayder Yaylası/Rize)

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52 

İstanbul Çıkışlı Karadeniz Batum Turu Programı:

Pazartesi akşam 19:00 ‘da İstanbul’dan ilgili duraklardan aracımıza binerek turumuza başlıyoruz. İstanbul’a Varış Pazar Günleri Sabah 07:00 Civarlarıdır.

Araç Biniş Noktaları:

• İncirli Dilek Pastanesi Önü: 19.00
• Mecidiyeköy Meydan Mado Önünden: 19.30
• Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü: 20.00
• Kartal Köprüsü 20.20
• İzmit Halk Evi 21.30

Pazartesi Akşam İstanbul’dan Hareket

1. GÜN: SALI

Sabah 08:00 da Samsuna vararak turumuza başlıyor ve sırasıyla tur programımız Gerçekleşiyor.
-Samsun Bandırma Vapuru
-Ordu Boztepe
-Tirebolu Kalesi
-Trabzon Ayasofya
-Trabzon Atatürk Köşkü
Sonra Trabzon-Rize sahil yolunda otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

2. GÜN: ÇARŞAMBA
-> Sabah otelde alacağımız kahvaltıdan sonra gezimiz için yola çıkıyoruz.

Karadeniz denilince ilk akla gelen 1650 M yükseklikteki Karadağ’ın eteklerinde yer alan Sümela Manastırı’na ulaşmak üzere Altındere Milli Parkı’na giriş yapıyoruz. Sümela Manastırını rehber eşliğinde gezdikten sonra Zigana Geçidi’ne (1820 m) Hareket ediyoruz. Geçitte verilen fotoğraf molasının ardından dönüşte Hamsiköy’ü panoramik olarak görüyor ve ünlü Hamsiköy Sütlacından tatmak isteyenler için kısa bir mola veriyoruz.

Ardından Uzungöl’e hareket ediyoruz. Of’tan geçerek Solaklı Vadisi’ne sapıyoruz. Çaykara’dan (Katahor) geçerek Uzungöl’e (Saraho) varıyoruz. Burada öğle yemeğimizin ardından Uzungölde serbest zaman veriyoruz. Burada dileyenler minübüsler ile Uzungölü yükseklerden fotoğraflama imkanı bulacağınız Lustra-Karaster yaylasına çıkıyoruz (ekstra). Muhteşem orman manzarası eşliğinde Karadeniz’in 30 ağaç çeşidinin aynı yerde yetiştiği bölgeyi keşfetmek için bizi bekleyen minibüslerimize minerek yüksek yaylalara doğru çıkmaya başlıyoruz. Lustra Yaylası Ve Karester Yaylası’nda Uzungöl’ü en yüksekten fotoğraflarken Karadeniz’in muhteşem doğasına bir kere daha hayran kalacak belki de kendinizi özellikle bahar aylarında daha çok karşılaştığımız bulut denizi manzarasında bulutların üzerinde bulacaksınız. (Bu turu bedeli kişi bşaı 40 TL’dir. Katılmak istemeyenler Uzun Göl’ün çevresini gezebilir.)
Sonrasında Fırtına Deresindeki otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

3. GÜN: PERŞEMBE

-> Sabah otelde alacağımız kahvaltıdan sonra Batum’a doğru yola çıkıyoruz.
-Meryem Ana Kilisesi
-Batum Bulvarı
-Avrupa Meydanı
-Aşk Heykeli(Ali ve Sevgi Nino Anıtı)
-Batum Limanı
-Ters Ev
Buradaki gezintimizi bitirdikten sonra öğle yemeği için restorana geçiyoruz. Yemek sonrasında tekrar Sarp Sınır Kapısından Türkiye’ye geçmek üzere yola koyuluyoruz. Sınırdan geçerken Free Shop’dan alışveriş yapabilirsiniz.

Sonrasında Borçka Barajını ziyaret ediyoruz. Buradan Karagöl Milli Parkı’na gitmek için minibüslerimize biniyoruz. Ladin, köknar ve Sarıçam Ormanlarının içinden geçerek, Ülkemizin el değmemiş biyosfer alanlarından birisi olan Çoruh Vadisi boyunca ilerleyip hayranlık uyandıran Karagöl’e varıyoruz.

Buradaki bezimizi bitirdikten sonra Fırtına Deresindeki otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

4. GÜN: CUMA
Sabah otelde alacağımız kahvaltıdan sonra en yeşil gezimiz için yola çıkıyoruz.
Otelden minibüslerimize binerek gezimize başlıyoruz.
( Google veya İnstagram’dan buraların isimlerini yazıp fotoğraflardan bölge hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.)
Şenyuva Köprüsü
Şimşir Ormanları
Zilkale
Badara Yaylası
Gito Yaylası
Palovit Şelalesi
Gezilerimizin ardından Fırtına Deresine iniyoruz. Sonrasında otobüsümüze binip Ayder Yaylasındaki otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.
(Bu Turumuz Ekstradır. Minübüslerle gerçekleşen yaklaşık 10 saatlik bir gezidir.. En yeşil gezimizin katılım bedeli 70 TL’dir. Minübüslerle yayla gezisine katılmak istemeyenler Fırtına Deresinde vakit geçirebilir ya da kendi imkanları ile Ayder Yaylasına çıkıp vakit geçirebilir.)

5. GÜN: CUMARTESİ

-> Sabah otelde alacağımız kahvaltıdan sonra sırasıyla programımız gerçekleşiyor.
-Rize Bezi Atölyeleri
-Sürmene Bıçakçısı
-Çay Fabrikası
-Yöresel Lezzetler Alışverişi
-Vakfıkebir Ekmeği
-Fındık Ürünleri Mağazası
Sonrasında akşam saatlerinde İstanbul’a Doğru Yola Çıkıyoruz.

İstanbul’a varış her tarih için Pazar sabah 06:00-07:00 civarlarıdır.

İstanbul Çıkışlı Karadeniz Batum Turu Tarihleri:

4 Gece Konaklama 5 Gün

3 – 9 Haziran 2019 (Ramazan Bayramı)
17 – 23 Haziran 2019
1 – 7 Temmuz 2019
15 – 21 Temmuz 2019
29 Temmuz – 4 Ağustos 2019
12 – 18 Ağustos 2019
26 Ağustos – 1 Eylül 2019
9 – 15 Eylül 2019

Yazılı ilk tarihlerin yani Pazartesi akşamı  İstanbul’dan hareket olacaktır. Yazılı son tarihlerin yani Pazar sabahı 06:00 İstanbul’a varılmış olacaktır. Konaklama 4 Gece olup 5 Tam gün tur yapılmaktadır.

İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Karadeniz Batum Turu Fiyatları

İstanbul’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 4 Gece Konaklama + Otelde alınacak 4 kahvaltı + Otelde alınacak 4 akşam yemeği + Batum Turu + Çevre Gezileri + Borçka-Karagöl-Borçka Minübüs Transferleri + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 949 TL

2 kişilik odada kişi başı ULAŞIM DAHİL 949 TL
3 kişilik odada kişi başı ULAŞIM DAHİL 949 TL

Tek konaklama farkı 300 TL

2-12 yaş çocuk 900 TL ( 2 yetişkin yanında geçerlidir )

Fiyatlar erken rezervasyon fiyatıdır ve kontenjanla sınırlıdır.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
• Lüks otobüslerle gidiş dönüş ulaşım
• Tüm çevre gezileri
• Borçka-Karagöl-Borçka minübüs transferleri
• Batum Turu
• Otellerde 4 gece konaklama
• Otelde alınacak 4 sabah kahvaltısı
• Otelde alınacak 4 akşam yemeği
• 3 Gece otelde tulum eğlenceleri
• Profesyonel rehberlik hizmeti
• Tur liderliği
• Seyahat sigortası
• Araç içi ikramlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER (ekstra isteğe bağlı)
• İlk gün kahvaltı
• Tüm öğle yemekleri (menü olarak ortalama 30 TL civarı)
• Uzungöl-Lustra Yaylası-Karaster Yaylası-Uzungöl minübüs transferi 40 TL
• 4. Gün programındaki tüm minübüs transferleri 70 TL
• Bandırma Vapuru giriş öğrenci 1 TL tam 2 TL
• Boztepe Teleferik gidiş dönüş ücreti öğrenci 8 TL tam 10 TL
• Atatürk Köşkü giriş öğrenci 3 TL sivil 7,5 TL
• Zilkale giriş ücreti 3 TL
• Fırtına Deresi zipline 20 TL
• Rafting 60 TL
• Yurt dışı çıkış harcı 15 TL
• Özel Harcamalar

Karadeniz Batum Turu ile ilgili bilmeniz gerekenler:

Gürcistan’a Giriş İçin Nüfus cüzdanları yıpranmamış olmalı ve 2012 yılından önce alınmış ise yenilenmelidir” Batum gezisi için Türk vatandaşlarına uygulanan pasaport muafiyeti sayesinde TC Kimlikleri ile geçişler sağlanmaktadır. Ehliyet ve diğer kimlik kartları ile geçişler yapılamaz. “Anne ve Baba ile birlikte seyahat etmeyecek olan” ya da “Sadece Annesi ile seyahat edecek olan ”  yada “Sadece Babası ile seyahat edecek olan” 18 yaş altı misafirlerimizin Batum’a geçişleri için Noterden onaylı Muvafakatname almaları gerekmektedir. Yeni Kimlik Başvurusu yapmış fakat kimlikleri gelmemiş olan kişiler eski kimlikleri ve geçici kimlik belgesi ile Yurt dışına Çıkış yapamaz. Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden acentemiz sorumlu değildir.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER:
* Batum sınır geçişinde dönemsel yoğunluklardan dolayı geçiş işlemlerinde gecikme yaşanabilir, bu konuda rehberiniz gereken uyarılarda bulunacaktır.
* Gürcistan’ın getirdiği yasada, ülke girişlerinde hiçbir ilacı kabul etmiyor. İlaç bulunduran kişiye hemen yasal işleme başlıyor.

* Sınır kapısı geçişlerinde sistemlerin çalışmaması durumunda rehber imza çoğunluğu ile tur programında değişiklik yapabilir. Bu durumda acente sorumluluğu bulunmamaktadır.
* Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden Acentemiz sorumlu değildir. Gürcistan Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde Fotoğraf talep etmektedir. ( Fotoğraf olması zorunludur.)
* Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
* Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur.
* Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

TAVSİYELER
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, dudak koruyucu kremi almak faydalı olacaktır.

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

MENU
WhatsApp chat
Hemen Ara
Ulaşım