İstanbul Çıkışlı Lavanta Bahçeleri Festivali Salda Pamukkale Turu

Lavanta Tarlaları – Salda Gölü – Pamukkale Turu 

İstanbul’dan Salda Gölü – Pamukkale – Lavanta Festivali Turu
1 Gece Konaklama 2 Gün

Temmuz 2020 başından Ağustos 2020 sonuna kadar her hafta Cuma akşam hareketli!

Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 Gece Konaklama + Otelde alınacak 1 kahvaltı + Otelde alınacak 1 akşam yemeği  + Rehberlik + Sağlık Koruma Paketi + Seyahat Sigortası Dahil 449 TL

Konaklama: Grand Denizli Hotel

Fiyatlar talebinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir.

Gezilecek – Görülecek Yerler

• KUYUCAK KÖYÜ
• LAVANTA TARLALARI
• SALDA GÖLÜ
• PAMUKKALE
• TRAVERTENLER
• HIERAPOLİS ANTİK KENTİ

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52 

İstanbul Çıkışlı Lavanta Tarlaları – Salda Gölü – Pamukkale Turu Programı:

Araç Kalkış Noktalarımız;

22:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü
22.30 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları
23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
23.15 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
23:30 Çayırova McDonald’s önünden hareket ile Lavanta Bahçeleri Festivali Salda Pamukkale Turu yolculuğumuza başlıyoruz.

1 . GÜN: Kuyucak Köyü Lavanta Tarlaları, Salda Gölü 

Keyifli yolculuğumuz sonrası Dinar Tesislerin de alacağımız ekstra kahvaltı sonrası Isparta’nın Lavanta üretimi ile meşhur Keçiborlu ilçesinin Kuyucak Köyü’ne ulaşıyoruz. Turda öncelikle bahçelere giderek Lavanta Bahçeleri gezilecektir. Lavanta bahçelerine ulaşıyoruz tur aracımızdan indiğimiz zaman mis gibi lavanta kokusu ve tarlalarda bulunan renk cümbüşü bizleri karşılıyor. Burada çok güzel fotoğraf çekiyoruz. Ayrıca dileyen katılımcılarımız lavanta kesimi yaparak oluşturdukları demetleri yanlarında götürebilmektedir. Burada oluşturulan reyonlarda köylülerin kendi ürettiği lavanta ürünleri (yağ, su, sabun, çay vb.), lavanta balı ve diğer köy ürünlerinden alma imkânımız olacaktır. Hasat için tarlalarda bulunan işçilerin güler yüzü, hoş kolalar ve renk cümbüşü içinde fotoğraflarımızı çekiyor ve doğal yollarla üretilmiş lavanta ürünlerini alabilmemiz için serbest zaman veriyoruz.

Kerpiç, taş ve ahşap yapılardan oluşan geleneksel Kuyucak evleri arasında yapacağımız gezimiz ardından, Türkiye’nin 3. En derin gölü Salda Gölü’ne varıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü’nün bembeyaz kumları ve turkuaz rengindeki suyu ile atmosferin tadını çıkarıyoruz. Salda Gölü’nde harika fotoğraflar çekebilmek ve yüzebilmek için rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman sırasında dileyen misafirlerimiz atmosferi ölümsüzleştirmek adına fotoğraf çekebilir, dileyen misafirlerimiz ise bu zaman sırasında Salda Gölü’nde yüzebilir. Serbest zamanımızın bitimiyle tur aracımıza geçerek otelimize doğru hareket ediyoruz ve otelimize ulaşıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Serbest zaman olarak alınacaktır. Ekstradır.
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama:  Grand Denizli Hotel

2. GÜN: PAMUKKALE – HIERAPOLIS ANTİK KENTİ – TRAVERTENLER – İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tarih boyu şifalı suları, hamamları ile ünlenmiş olan bembeyaz travertenleri ile insanı büyüleyen Pamukkale’ye ulaşıyoruz.  Pamukkale’ye varışımızla beraber ilk durağımız Denizli’nin meşhur tekstil atölyeleri olacaktır. Buradaki alışveriş molamızın ardından öğle yemeğimiz için mola veriyoruz. Daha sonra Hierapolis Antik Kenti’ne gidiyoruz. Burada Apollon Tapınağı ve onun hemen yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak Cin Aralığı’nı rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Daha sonra Anadolu’nun en iyi şekilde korunarak günümüzü gelmiş tiyatrolarından biri olan Hierapolis Tiyarosu’nu geziyoruz. Şehrin surları dışında kalan Hamam Binası ve Anadolu’nun en büyük Nekropolünü rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Sütunlu Cadde de yapacağımız yürüyüş sonrasında Dünyada benzeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabada görülebilen, Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Travertenlerde yürüyüşe izin verilen terasta geziyoruz. Burada ki zamanımızı tamamladıktan sonra tur aracımız biniyor ve İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Gece saatlerinde İstanbul’a varıyoruz ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak Lavanta Bahçeleri Festivali Salda Pamukkale Turumuzu burada sonlandırıyoruz

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Serbest zaman olarak alınacaktır. Ekstradır.
Akşam Yemeği: Dönüşte alınacak olup, ekstradır.
Konaklama:  2. gün konaklama yok

İstanbul Çıkışlı Lavanta Tarlaları – Salda Gölü – Pamukkale Turu Tarihleri:

1 Gece Konaklamalı 2 Gün

Yazılı ilk tarihlerin akşamı İstanbul’dan hareket olacaktır.

03-05 Temmuz 2020
10-12 Temmuz 2020
17-19 Temmuz 2020
24-26 Temmuz 2020
31 Temmuz – 2 Ağustos 2020

07-09 Ağustos 2020
14-16 Ağustos 2020
21-23 Ağustos 2020
28-30 Ağustos 2020

İstanbul Çıkışlı Lavanta Tarlaları – Salda Gölü – Pamukkale Turu Fiyatları:

Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 Gece Konaklama + Otelde alınacak 1 kahvaltı + Otelde alınacak 1 akşam yemeği  + Rehberlik + Sağlık Koruma Paketi + Seyahat Sigortası Dahil 449 TL

Fiyatlar talebinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir.

Ücrete Dahil Olanlar:
• Özel Tur Araçlarıyla Ulaşım
• 1 Gece Otelde Konaklama
• Otelde Alınacak 1 Sabah Kahvaltısı
• Otelde Alınacak 1 Akşam Yemeği
• Profesyonel Rehberlik Hizmeti
• Sağlık Koruma Paketi
• Seyahat Sigortası
• Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olmayanlar (isteğe bağlı)
• İlk gün kahvaltı
• Öğle Yemekleri
• Müze girişleri
• Tüm kişisel harcamalar

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52
Acente: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Hasanpaşa Kadıköy / İstanbul

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Bilgilendirmeler:

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.
 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
 
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
 
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
 
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.
 
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Gidiyoruz.com kesinlikle sorumlu değildir.
 
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
 
Konaklamalı turlarda 0–5 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.
 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
 
TAVSİYELER
 
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
 
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
 
REZERVASYON DETAYLARI
 
Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.
 
İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Gidiyoruz.com sorumlu değildir.
 
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
KULLANILACAK ARAÇLAR
 
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
 
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır. 
Hemen Ara
Ulaşım
MENU