Fethiye TurlarıGenelKurban Bayramı Turları

Kurban Bayramı Ankara Çıkışlı Fethiye Kaş Kalkan Turu

Ankara’dan Fethiye Kaş Kalkan Turu

Kurban Bayramı Ankara Çıkışlı Konaklamalı Fethiye Kaş Kalkan Turu

TUR TARİHİ:  30 Ağustos – 3 Eylül 2017 (29 Ağustos Salı Akşam Ankara Hareketli)

Kurban Bayramı Özel 4 Gece Konaklamalı 5 Gündüz Fethiye Kaş Kalkan Turu

Tur Araçlarıyla Gidiş Dönüş Ulaşım + 4 Gece Perdika Hill Hotel’de Konaklama + 5 sabah kahvaltısı + Otelde 4 akşam yemeği + Tam Gün Yemekli 12 Adalar Tekne Turu + Tam Gün Yemekli Kelebekler Vadisi Turu + Rehberlik + Refakat + Araç içi ikramlar + Seyahat sigortası HEPSİ DAHİL 850 TL

4 Gece 5 Gündüz Kişi başı sadece 850 TL

Konaklama: Perdika Hill Hotel’de yapılacaktır.

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

• Ölüdeniz • Belcekız Plajı • Kayaköy •Kelebekler Vadisi
• Patara Antik Kenti •Kalkan • Kaputaş Plajı • Kaş • Saklıkent Kanyonu • Yaka Park
TAM GÜN YEMEKLİ ON İKİ ADALAR TEKNE TURU | TAM GÜN YEMEKLİ KELEBEKLER VADİSİ TURU

Kurban Bayramı Fethiye Kaş Kalkan Turu Programı:

BULUŞMA VE HAREKET :
29 Ağustos Salı Akşam saat 22:00’da KIZILAY Atatürk Bulvarı Kızılay AVM önünde buluşma ve Fethiye’ye hareket.

1.GÜN | 30 Ağustos Çarşamba FETHİYE – BELCEKIZ – ÖLÜDENİZ – KAYAKÖY :
Gerekli molalar sonrasında sabah saatlerinde Fethiye’ye varış. Otel’de alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında müsaitlik durumuna göre odalara yerleşme. Ardından Belcekız olarak da bilinen Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. Ölüdeniz’in muhteşem plajında yüzmek için serbest zaman. Belirlenen saatte buluşma ve eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama.
KONAKLANACAK OTEL: PERDİKİA HİLL RESORT VB.

2.GÜN | 31 Ağustos Perşembe TAM GÜN YEMEKLİ ON İKİ ADALAR TEKNE TURU:
Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası Fethiye’nin ve Göcek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza çıkıyoruz. Teknede öğle yemeği. Kızılada, Tersane Koyu, Tavşan Adası, Yassıcılar Adası, Samanlık Koyu, Şövalye Adası ve yüzme molalarıyla birlikte tekne turumuzu tamamlıyoruz. Otelimize dönüş akşam yemeği ve konaklama.
KONAKLANACAK OTEL PERDİKİA HİLL RESORT VB.

3.GÜN | 1 Eylül Cuma PATARA – KALKAN – KAPUTAŞ PLAJI – KAŞ – FETHİYE :
Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası 18 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri de içerisinde barındıran Patara’ya gidiyoruz. Antik Kenti ve tiyatroyu gezdikten sonra Patara’nın altın sarısı kumsalında verilen yüzme molasını takiben öğle yemeği molası. Daha sonra Kalkana hareket ve limanın gezilmesi. Ardından Dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı’nda yüzme molası veriyoruz. Sonrasında Kaş’a hareket ve Kaş sokaklarında yürüyüşe çıkıyoruz. Burada ülkemize en yakın Yunan Adası olan Meis Adası’nı fotoğraflayabilirsiniz. Sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.
KONAKLANACAK OTEL PERDİKİA HİLL RESORT VB.

4.GÜN | 2 Eylül Cumartesi KELEBEKLER VADİSİ-AKVARYUM KOYU-MAVİ MAĞARA-ST.NICOLAS ADASI-DEVE PLAJI-SOĞUKSU:
Sabah kahvaltı sonrası Ölüdeniz’e ismini veren; uzun kumsalı, kıyıya kadar uzanan çam ağaçları ve sürekli değişen mavisiyle dünyada hayranlık uyandıran lagüne gidiyoruz. Ölüdeniz’den çıkacağımız tekne ile, Mavi Mağara , Kelebekler Vadisi, Akvaryum Koyu , St.Nicholas Adası, Deve Plajı ve Soğuksu’dan oluşan yüzme molaları ile Akdeniz’in muhteşem kristal renkli sularında yüzerek, teknede yemeğimizi yiyoruz. Tekne gezimizin ardından otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Yemek sonrası durmak yok, Fethiye Limanı ve çarşılarını keşfetmeye çıkıyoruz.
KONAKLANACAK OTEL PERDİKİA HİLL RESORT VB.

5.GÜN | 3 Eylül Pazar SAKLIKENT – YAKA PARK – ANKARA :
Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen Saklıkent Kanyonuna hareket ediyoruz. Kanyonda buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Sonrasında Yaka Park’ta öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte buluşma ve Ankara’ya hareket. Neşeli geçen yolculuğumuz ve gerekli molalar sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.
Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

Ücrete Dahil Olanlar
► Lüks Araç İle Ulaşım
► Araç İçi İkramlar
► 4 Gece Perdika Hill Hotel’de Konaklama
► Sabah Kahvaltısı (5) – Akşam Yemeği (4)
► Tam Gün Yemekli 12 Adalar Tekne Turu
► Tam Gün Yemekli Kelebekler Vadisi Turu
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayanlar
► Tüm Şahsi Harcamalar
► 3 Öğle Yemeği
► Yemeklerde Alınan İçecekler
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Not: Kontenjan sınırlı sayıdadır.

Tur araçları katılımcı sayısına göre planlanmakta olup 10-18 kişide özel dizayn minibüs ile (Crafter, Sprinter), 19-30 kişide midibus ile (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30 kişinin üstünde ise lüks otobüslerimiz (Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) ile yapılacaktır.

29 Ağustos Salı Akşam Hareket Noktaları:
22:00 KIZILAY AVM
22:10 ARMADA AVM
22:20 ÜMİTKÖY KÖPRÜSÜ

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

WhatsApp chat
Hemen Ara
Merkez
MENU